Ten artykuł koniecznie muszą przeczytać dzisiejsi działacze społeczni i polityczni

Ktoś kiedyś powiedział,”Historia się nie zmienia, zmieniają się tylko naświetlenia”. Inne znane powiedzonko mówi, że „Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać”. Obie te maksymy okazują się prawdą. Obecna stuacja na świecie jest bardzo podobna do sytuacji przed wybuchem I Wojny Światowej. Ten znakomity artykuł zawiera informacje, których nie uczyło się w szkołach ani moje, PRL-owskie pokolenie, ani pokolenie dzisiejsze, wkuwające kolejne naświetlenia historii pod nadzorem po -1989 elit, przywódców i historyków, nie mówiąc już o Ojcu Dyrektorze. Artykuł jest długi, ale warto poświęcić czas, może nawet dwa popołudnia, żeby go przeczytać, lepiej zrozumieć to co się dziś wokół nas dzieje i zobaczyć do czego to prowadzi. (L.B.)

Rozkwit Rosji jest końcem świata żydowskich finansowych elit. „Czego siły ciemności posiąść nie mogą, usiłują zniszczyć”

Żydowskie Yelity robiły wszystko żeby Rosja nigdy nie stała się konkurentem dla biznesowych ośrodków operacyjnych w Londynie, a potem w Stanach.

W praktyce, by to osiągnąć, zamierzali nieustannie marginalizować obecność Rosji na kontynencie euroazjatyckim oraz nie dopuścić do tego, aby narody Europy, a w szczególności Europy Zachodniej, zawarły z Rosją jakiś poważny sojusz.

Plan ten zaczęto wdrażać w życie w późnych latach 90. XIX wieku, a jego realizacja trwa do dziś, niestety zaczyna się sypać…

Przeczytaj artykuł TUTAJ, lub TUTAJ

Ten wpis został opublikowany w kategorii Historia, Polityka, Rewolucja, Wojna i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s