Mariusz Szmidt, kandydat Koalicji Obywatelskiej, przedstawił program

Na ten sam temat:

Komentarz: 

Program Szmidta i jego „drużyny wyborczej” brzmi konkretnie i jest fiskalnie odpowiedzialny. Szmidt nie obiecuje niczego „na wyrost” i nie mówi „pod publiczkę”. Widać, że zna temat, jest przecież z wykształcenia i zawodu finansistą.

„Innym punktem programu Mariusza Szmidta jest oddłużanie miasta. – Każdy kredyt w końcu trzeba spłacić. Nie powinniśmy zostawiać swojego zadłużenia następnym pokoleniom.
Mariusz Szmidt pełni obecnie funkcję dyrektora Funduszu Pożyczkowego i Poręczeniowego Agencji Rozwoju Regionalnego ARES w Suwałkach S.A., jest nauczycielem akademickim, członkiem Rady Społecznej przy Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Paliatywnej w Suwałkach, a także członkiem Rady Programowej Polskiego Radia Białystok. Przez 8 lat związany był z suwalskim Parkiem Naukowo-Technologicznym. Prowadził tam program rozwoju start-upów. Ma żonę i syna.” – [Cytat: Niebywałe Suwałki]

Szmidt ma także inną zaletę – jest młody, ma nowoczesną wizję miasta i nie należy do starej suwalskiej kliki post-solidarnościowych polityków. Suwałki powinny dać szansę młodemu pokoleniu polityków, bo od nich zależy przyszłość miasta oraz przyszłość naszych dzieci i wnuków.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s