Lewackie trepy z FB nadal cenzurują

Mój wczorajszy wpis na FB został „zdjęty” i mam „zawieszenie” na trzy dni. Nie bardzo mnie to wzusza bo coraz silniej odczuwam wstyd za to, że się z takim szmatławym medium zadaję. Z jednej strony szkoda mi utracić wygodną komunikację z kilkoma znajomyjmi osobami, ale za jaką cenę? Tym bardziej, że swoje opinie mogę publikować na łamach blogu Region Pojezierze. Dziwi mnie zacofanie i prymitywizm cenzorów FB, którzy myślą, że mają prawo narzucać mi jakimi opiniami i jakimi wątpliwościami mogę się dzielić z moimi znajomymi. Sp..dalać na drzewo, czerwone gnojki !!! Relację oraz wycięty na FB tekst załączm poniżej:

Poniższy wpis FB wyciął dwa razy. Raz na moim FB, drugi raz na FB znajomego gdzie go zamieściłem w formie komentarza:

Wpis ten jest skróconym tłumaczeniem na język polski wystąpienia słynnego wirusologa, dr Roberta Malone. Dr Malone jest oryginalnym wynalazcą technologii mRNA i wielokrotnie wypowiadał się przeciwko używaniu tej technologii w tzw. „szczepionkach” przeciwko C-19. Nie jest to więc moja opinia, ale opinia osoby najbardziej kwalifikowanej w tym temacie. Załączam również link do widea, w którym dr Makone naukowo wyjaśnia swoje stanowisko w tej sprawie.

Przy okazji, dodaję pierwszą część tej dyskusji na FB, czyli moją odpowiedź bliskiemu znajomemu, którego żona ostatnio zachorowała. Ta treść jest oparta na moich własnych doświadczeniach oraz na opiniach wielu kompetentnych specjalistów z krajów zachodnich:

Covid atakuje drogi oddechowe. Pierwsze mutacje atakowały płuca oraz powodowały zakrzepicę krwi uwolnionej z układu krwionośnego przez nasz własny układ immunologiczny atakujący zainfekowane komórki w płucach i innych organach, łącznie u niektórych pacjentów z mózgiem, wzrokiem oraz zmysłem równowagi, smaku i zapachu. Omikron atakuje górne drogi oddechowe – krtań i szczyty płuc, powodując m.in. kaszel oraz nadmierne wydzielanie się śluzu, który utrudnia oddychanie. Omikron, tak jak i poprzednie warianty, także powoduje mini-zakrzepy w układzie krwonośnym blokując wąskie naczynia krwionośne w mózgu oraz wokół serca. Obserwowane i potwierdzone są infekcja oraz zapalenie mięśnia sercowego (miokardajtis) lub worka osierdziwego (perikardajtis).

Słyszę także od epidemiologów, immunologów i wirusologów, że szczepionki, zwłaszcza wielokrotne, obniżają skuteczność naszego naturalnego układu immunologicznego – im wiecej busterów, tym bardziej tracimy naturalną odporność i tym łatwiej dopadają nas kolejne „warianty”. Jest tyle dziwnych rzeczy z tym wirusem oraz ze szczepionkami, że uzasadnione stają się podejrzenia o to, iż ktoś je celowo wyprodukował i celowo rozrzuca. Podobnie z tzw. monkeypox (małpią ospą), która jak na komendę rozszerza się we wszystkich krajach świata równoczesnie. Niezwykłe i bardzo podejrzane. Nie słyszałem natomist o paraliżu jako skutku C-19 lub małpiej ospy.

[Imię], niech Twoja żona idzie do lekarza i domaga się testów oraz diagnozy. Covida zapewne stwierdzono za pomocą testu (albo PCR albo Rapid Antigen). Te testy są zawodne i często wskazują fałszywy wynik pozytywny. Jeśli żona poprzednio przeszła Covida, nawet bezobjawowo, to testy wykażą u niej obecność fragmentów genetycznych i przeciwciał jeszcze przez kilka miesięcy. Również, szpitale, laboratoria medyczne i lekarze otrzymują więcej pieniędzy za kazdego pacjenta z C-19, a ponadto mają bonusy i znaczne podwyzki na czas pandemii, więc popierają oficjalna narrację jak mogą tak aby „pandemia” trwała jak najdłużej. Nie można im ufać. Te objawy, które opisałeś są najprawdopodobniej skutkiem czegoś innego. Powodzenia!

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Pandemia", Objawy, Skutki uboczne, Szczepionki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.