Komisja Krajowa

Prezydium Komisji Krajowej

1. Lech Wałęsa Gdańsk
2. Ryszard Błaszczyk Śląsko-Dąbrowski
3. Zbigniew Bujak Mazowsze
4. Władysław Frasyniuk Dolny Śląsk
5. Andrzej Konarski Dolny Śląsk
6. Mirosław Krupiński Warmińsko-Mazurski
7. Jacek Merkel Gdański
8. Janusz Onyszkiewicz Mazowsze
9. Grzegorz Palka Łódź
10. Józef Patyna Śląsko-Dąbrowski
11. Grażyna Przybylska-Wendt Płock
12. Zdzisław Rozwalak Wielkopolska
13. Wacław Sikora Małopolska
14. Andrzej Słowik Łódź
15. Leszek Waliszewski Śląsko-Dąbrowski
16. Jan Waszkiewicz Dolny Śląsk
17. Stanisław Wądołowski Pomorze Zachodnie
18. Antoni Tokarczuk Bydgoszcz
19. vacat

 Członkowie Komisji Krajowej

Wybrani podczas I Krajowego Zjazd Delegatów NSZZ „Solidarność” w Gdańsku-Oliwie
(5 do 10 września oraz od 26 września do 7 października 1981)

1. W. Adamczyk Wielkopolska
2. J. Bartczak Środkowo-Wschodni
3. L. Biegalski Pojezierze
4. R. Bogacz Pomorze Zachodnie
5. W. Bogucki Ziemia Łódzka
6. E. Borkowski Gorzów Wielkopolski
7. T. Chmielewski Elbląg
8. K. Chrzanowski Środkowo-Wschodni
9. A. Dudek Świętokrzyski
10. L. Dymarski Wielkopolska
11. A. Dzimidowicz Pobrzeże
12. A. Gwiazda Gdańsk
13. J. Hilbrycht Podbeskidzie
14. R. Iwan Śląsko-Dąbrowski
15. S. Jałowiecki Śląsk Opolski
16. Z. Janas Mazowsze
17. M. Jankowski Mazowsze
18. J. Jastrzębowski Mazowsze
19. M. Jaworski Świętokrzyski
20. S. Jaworski Mazowsze
21. T. Jedynak Śląsko-Dąbrowski
22. Z. Jędruszewski Środkowo-Wschodni
23. J. Jungiewicz Małopolska
24. S. Jurczak Małopolska
25. M. Jurczyk Pomorze Zachodnie
26. Z. Karwowski Kujawsko-Dobrzański
27. T. Kensy Rzeszów
28. Cz. Kijanka Przemyśl
29. S. Kocjan Pomorze Zachodnie
30. Z. Kokot Częstochowa
31. A. Konsik Gorzów Wielkopolski
32. A. Kopaczewski Rzeszów
33. S. Korejowo Słupsk
34. P. Kosmowski Podbeskidzie
35. A. Krałczyński Podbeskidzie
36. W. Król Ziemia Radomska
37. J. Kropiwnicki Ziemia Łódzka
38. S. Krupka Ziemia Sandomierska
39. M. Kukuła Toruń
40. A. Kuźniar Rzeszów
41. M. Kwieciński Jelenia Góra
42. M. Łach Piotrków Trybunalski
43. B. Lis Gdańsk
44. E. Łuczycki Białystok
45. J. Łużny Śląsko-Dąbrowski
46. J. Małobęcki Ziemia Sandomierska
47. J. Marchewczyk Małopolska
48. S. Marczuk Białystok
49. A. Matuszewska Gdynia
50. E. Matyjas Leszno
51. M. Mąsior Śląsko-Dąbrowski
52. P. Michalak Pobrzeże
53. B. Mikus Chełm
54. K. Modzelewski Dolny Śląsk
55. H. Napieralski Bydgoszcz
56. E. Naszkowski Piła
57. S. Nawrot Dolny Śląsk
58. W. Nowara Śląsko-Dąbrowski
59. M. Nowicki Kujawsko-Dobrzański
60. F. Okoński Śląsko-Dąbrowski
61. M. Oszmian Zielona Góra
62. A. Piesiak Jelenia Góra
63. A. Pietkiewicz Wielkopolska Południowa
64. M. Powroźny Warmińsko-Mazurski
65. A. Przygodziński Częstochowa
66. J. Rejdych Śląsko-Dąbrowski
67. Z. Rolicz Wielkopolska Południowa
68. Z. Romaszewski Mazowsze
69. A. Rozpłochowski Śląsko-Dąbrowski
70. J. Rulewski Bydgoszcz
71. P. Rychter Podkarpacie
72. B. Ryś Świętokrzyski
73. J. Seń Dolny Śląsk
74. J. Śliwiński Wielkopolska
75. A. Sobieraj Ziemia Radomska
76. R. Stachowiak Konin
77. A. Stawikowski Toruń
78. F. Szelwicki Śląsk Opolski
79. E. Szumiejko Elbląg
80. B. Szybalski Elbląg
81. S. Szymkowiak Zielona Góra
82. J. Teluk Sieradz
83. A. Warchałowski Małopolska
84. W. Wyścicki Płock
85. J. Winnik Dolny Śląsk
86. H. Wujec Mazowsze
87. Z. Zawojski Podkarpacie
88. M. Ziaja Małopolska
89. W. Zierke Słupsk

Członkowie Krajowej Komisji Rewizyjnej

1. Jadwiga Szczęskiewicz sekretarz KKR Ziemia Łódzka
2. Adam Strzembosz członek Mazowsze
3. Andrzej Zarach członek Dolny Śląsk
4. Zbigniew Bełz członek Gorzów Wielkopolski

up4

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s