Komentarz: Posłuchajcie do końca … włos się jeży na głowie . Ludzie, którzy podjęli decyzje mające takie skutki powinni zostać natychmiast odwołani z funkcji i przykładnie ukarani. To dotyczy wszystkich odpowiedzialnych, łącznie z ministrami, premierem i rządem.
OpublikowanoCOVID-19, Polityka|Możliwość komentowania Totalitaryzm koronawirusowy! Kto zabiera nam nasze prawa i wolność. Agnieszka Wolska wRealu24 została wyłączona
Zwróćmy uwagę na wiek protestujących. To widać na załączonych wideach. Młodzież, a to mówi samo za siebie. Małe doświadczenie, mała wiedza na temat historii, globalnych trendów i polityki, sporo idealizmu opartego na naiwności i łatwowierności. Pod tym względem wyglada to na sterowaną rewolucję. Na odpowiedź rządu Łukaszenki można różnie patrzeć. Autokrata i brutalny dyktator, czy patriota broniący Białorusi przed aneksją przez Rosję? Albo patriota broniący Białorusi przed agendą Covid-19 i tzw. Nowym Porządkiem Świata? Ocena postawy Łukaszenki zależy również od tego, czy jest ona oparta na informacji, czy na propagandzie. W pierwszym przypadku mielibyśmy intelektualną i racjonalną reakcję społeczeństwa, w drugim mamy emocjonalne rozhuśtanie nastrojów i Majdan. Takie rzeczy, zwłaszcza w okresie wyborów, nie dzieją się same.
Ważna wypowiedź Grzegorza Brauna zawierająca nową ocenę obecnej sytuacji:
OpublikowanoCOVID-19, Polityka|Możliwość komentowania Grzegorz Braun wRealu24 ostro o pandemii i maseczkach: „To wszystko pic na wodę, fotomontaż!” została wyłączona
Komentarz: Ten konflikt jest celowo prowokowany i podsycany. Geje i lezbijki były/byli w Polsce zawsze i zawsze byli katolicy – i problemu z tym nie było, nawet za komuny. Dziś komuś zależy na destabilizacji społeczeństwa i państwa w bardzo określonym celu – i tym się zajmijcie, o tym rozmawiajcie. Nie mówcie „co by powiedział Jezus”, bo to jest argument jednej strony, który nic nie mówi drugiej stronie w tym sporze, bo oni nie uważają Jezusa za Boga, wyrocznię i autorytet.
OpublikowanoKultura, NWO, Polityka|Możliwość komentowania „Lewica w TOTALNYM szale! LGBT atakuje policję i broni chuligana” – Media Narodowe została wyłączona
Komentarz: Oto za co płacicie swoim „posłom”. Na takim poziomie kompetencji „walczą” o Wasze „interesy”. Kompletny brak prawdziwych tematów, kompletny brak racjonalnej polityki wypartej przez zastępczą ideologię i negatywne emocje. Cyrk. Zamiast istotnych tematów „na czasie”, ta przedszkolna inscenizacja… tylko dla kogo, bo nikt z myślących widzów już na takie „symbole” nie reaguje. No właśnie, „symbole”, ale czego? Nie istniejącego konfliktu, który ktoś celowo rozdmuchuje. Tak samo jak rzekomą „pandemię”, która też nie istnieje.
Tych szanownych „posłów” i szanowne „posłanki” należy wsadzić do ciężarówki i wysłać na zasłużony wypoczynek w jakimś „lasku zboczeńców”. Niech tam przez kilka dni doznają rozkoszy tęczy. Jak im się gwałtem dobiorą do tylnych zderzaków, zobaczymy w co się ubiorą po powrocie do Sejmu. A tej „pani z błędem” radzę mniej jeść. Zwały tłuszczu zwisające z ramion i z innych części ciała nie wyglądają zbyt zachęcająco, nawet „od tyłu”. Zwłaszcza w młodym wieku. Więcej ruchu a mniej siedzenia przed lewackimi mediami i wpie*rzania niemieckich ciasteczek dobrze wszystkim zrobi. Zdrówka życzę…
Komentarz: „Idą w zaparte” bo od dawna nad tym pracowali i chodzi nie tylko o wielki szmal:
1. Nie tylko o szmal na szczepionakach;
2. Przede wszystkim chodzi o zawalenie gospodarki i spowodowanie totalnego kryzysu gospodarczego. Po to jest lockdown. Po co? Po to aby małe i średnie przedsiębiorstwa zaczęły bankrutować, a wtedy wielkie rekiny wykupią je za bezcen, za przysłowiową złotówkę. Tak się chcą obłowić;
3. Skutkiem będzie eliminacja średniej klasy i podział społeczeństwa na bogate elity i biednych, niewykształconych niewolników;
4. Przy okazji wykończy się system edukacji i system opieki zdrowotnej oraz zrobi się depopulację, by tej hołoty było mniej. Wtedy więcej miejsca będzie dla bogatych elit. I nie będą się musieli tym miejscem z nikim dzielić. Hołotę spędzą do jakichś rezerwatów, aby tam do reszty wyzdychała. Zostawią tyko niewielu, aby im budowali drogi i dacze, sprzątali ulice i wywozili śmieci;
5. Większość jest już niepotrzebna, bo inwerstorzy wolą inwestować w produkcję w Chinach i innych tanich krajach. Poza tym ludzi zastąpi automatyzacja i komputeryzacja. Dlatego trzeba nas odstrzelić. Zmuszać do noszenia maseczek tak abyśmy się zbuntowali i ich nie nosili. Wtedy wypuszczą nam prawdziwego wirusa i to, że masowo wykorkujemy będzie naszą winą, a nie ich.
6. A największymi baranami są ci, którzy tego nie widzą.
OpublikowanoCOVID-19, Korupcja, Polityka|Możliwość komentowania Szokujący list medyka ws. kłamstw „pandemii” COVID-19! „Nie dam się zniewolić”! Obudźcie się Polacy! została wyłączona
"Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali."
Noam Chomsky
"Ma miejsce kampania niszczenia publicznej edukacji oraz wszystkich aspektów życia, postaw i idei związanych z solidarnością społeczną. Ten cel osiągany jest różnymi metodami. Jedną z nich jest niedofinansowanie. Jeśli szkoły publiczne będą kulały, ludzie zaczną się rozglądać za alternatywami. Pierwszym krokiem w procesie prywatyzacji jest zahamowanie efektywności systemu. Wtedy ludzie powiedzą: "Ten system nie działa, chcemy się go pozbyć. Oddajmy go w prywatne ręce."
Brock Chisholm
"Aby osiągnąć rząd światowy, jest konieczne usunięcie ze świadomości ludzi ich indywidualizmu, lojalności do tradycji rodzinnych, narodowego patriotyzmu i religijnych dogmatów." - Brock Chisholm, Psychiatra, Director Światowej Organizacji Zdrowia ONZ (1948-53).