PiS agenturą Waszyngtonu ds. konfrontacji z Rosją

Sekretarz obrony James Mattis spotkał się w Pentagonie z ministrem obrony Polski Mariuszem Błaszczakiem. /…/ „Stany Zjednoczone będą nadal ściśle współpracować z Polską i wspierać jej wysiłki na rzecz konfrontacji z Rosją”, powiedział sekretarz obrony USA James Mattis. Polityk „potwierdził amerykańskie zobowiązania w zakresie wspólnych działań z Polską w ramach NATO w celu konfrontacji z Rosją”.

Teraz wyraźnie widać czemu służy PiS i jaka jest jego rola w Europie. Proszę elektorat PiS-u żebyście się nad tym poważnie zastanowili. To Wy i Wasze rodziny mieszkacie w „przesmyku suwalskim”. Dlaczego popieracie PiS i pozwalacie na prowokowanie Rosji, choć nie ma dziś żadnych dowodów na jakiekolwiek z jej strony „zagrożenia”. Natomiast prawdziwe zagrożenia widać ze strony Stanów, które od lat 1990-tych inicjują agresywne wojny zaborcze i operacje false-flag oraz sponsorują terrorystów i krwawe rebelie, co skutkuje zbrodniami wojennymi, zbrodniami przeciwko ludzkości oraz zniszczeniem krajów, które są obiektem tej kryminalnej polityki. Pokazuje to Polskę w bardzo złym świetle.

A teraz, moi drodzy, twarda prawda. Jeśli ktoś udaje, że o tym nie wie, to albo jest niekompetentny, albo nieuczciwy. Zwłaszcza dotyczy to polityków i mediów publicznych, bo ich obowiązkiem jest takie rzeczy wiedzieć:

Oto w czym Polska ochoczo uczestniczy:

Amerykańska demokracja

(Kliknij w  miniturki aby je powiększyć) –

W Jugosławii:

(I to były prawdziwe bomby, a nie race.)

W Afganistanie:

W Iraku:

W Libii:

W Syrii:

Na Ukrainie:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.