„Wykład” Donalda Tuska przed Uniwestytetem Warszawskim

Transmisja Gazety Wyborczej:  https://www.facebook.com/wyborcza/videos/419464491943677/

Tusk ostrzega: Polsce grozi wojna domowa. Jak w Grze o Tron.

Kampania wyborcza w pełnym blasku dnia. Widać wyraźnie mobilizację i determinację. Bez wygrania wyborów do Parlamentu Europejskiego i na jesieni do Sejmu i Senatu, wszelkie pro-niemieckie plany całkowitej integracji Polski w Unii Europejskiej spalą na panewce. Stąd to co na tym wideo widać i słychać.

Ciekawe przemówienie Tuska, ale nic nowego. Żadne państwo nie poradzi sobie samo bez integracji z UniĄ Europejską. A Szwajcaria? „Wykład” specjalisty od kopania piłki, sprzedawania drożdżówek w gdańskim tunelu dworcowym i czyszczenia kominów w Spółdzielni „Świetlik”. A teraz Gazeta kreuje go na „profesora”. W programie nie zabrakło też obowiązkowego ataku na Kościół Katolicki – instytucję, dzięki której kultura i identyfikacja polska przetrwały przez zabory, przez wojny światowe i przez komunę. Pozycja kościoła i postawa wielu duchownych KK po 1989 roku pozostawia wiele do życzenia, ale to nie znaczy, że KK historycznie nie odegrał w Polsce wielokrotnie pozytywnej i narodotwórczej roli.

Widać wyraźnie – to kampania o Polskę. Nie miejcie żadnej wątpliwości – Unia jest narzędziem niemieckiej dominacji w Europie i środkiem realizacji planu Mitteleuropa. Całkowita integracja Polski w Unii to koniec suwerenności – na długo, może na zawsze. Ale słyszę tu również groźny sygnał: „Ktokolwiek wygra w przyszłości wybory, nie może powiedzieć: Polska jest moja, nie wasza.” Czyżby zapowiedź projektu Polin? W tych ważnych sprawach ani Tusk, ani PiS, ani opozycja nie zabierają głosu i nie zajmują publicznie konkretnego stanowiska. 

Wideo jest Gazety Wyborczej, oczywiście, Adam Michnik czuwa. „Gość”, który (moim zdaniem) wsławił się przepijaniem Polski z Kiszczakiem w Magdalence i kupczeniem Polską przy Okrągłym Stole. Dramatu ciąg dalszy, ale tym razem nie wszyscy dają się nabierać. Coraz więcej ludzi dostrzega jak daleko fałsz i różne agentury zinfiltrowały polską politykę.

Nie będę komentował uwag typu „Tylko Tusk może to naprawić”. Zaledwie kilka lat temu Tuska i jego PO Polacy wykopali i nie bez powodu. Krótka pamięć, czy kolejna manipulacja opinii publicznej?

Na zakończenie pozwolę sobie zacytować kilka komentarzy polskich czytelników:

cygnus
Tusk won do Niemiec, Kaczyński won do Izraela lub USA.
Tylko wtedy mojej Ojczyźnie nie będzie groziła żadna wojna domowa.

Olga Piatkowska
Ten zdrajca Polakow, ktorym powiekszyl biede tak jak inni smie przestrzegac ? Nalapal sobie grube pieniadze z naszych podatkow w Brukseli i jeszcze madrzy sie.

Wacio
Wojna domowa, bo strychnina i spółka nie mają szans dorwać się do koryta ? Kaczor ich wykiwał i udaremnił powrót, dając ludziom troszkę kasy. Z dwojga złego wolę zaistniały układ, gdyż przy innym – może być już tylko gorzej. Nie ma wyboru.

ary
Tusek przyjechał aby Podnieść lecące na łeb na szyję notowania kandydatów KE, ludzi skompromitowanych, skorumpowanych i sprzedajnych, którzy oprócz zasiadania w PE, Sejmie lub Senacie RP nie mają innego sposobu na życie. Poza tym cechy które wymieniłem wyżej wymagają od nich bycia u władzy, gdyż tylko wtedy można z nich korzystać. Dodatkowo ludzie ci chcą zdrowemu moralnie społeczeństwu polskiemu zafundować degrengoladę moralną w postaci popularnego na zachodzie GENDERYZMU. Chcą zalegalizować zboczenia seksualne takie jak pedofilia, zoofilia, nekrofilia i wiele innych. Chcą aby to było legalne i POwszechnie akceptowalne, a każdy sprzeciw, aby był z urzędu ścigany. No cóż, mobilizacja z ich strony jak widać jest duża, tym bardziej że stoją za nimi ogromne syjonistyczne pieniądze. Wierze, że w Polsce nie brakuje ludzi dobrej woli, którym nie jest obojętna przyszłość naszego kraju i przyszłość naszych dzieci, że jak przyjdzie czas damy im przy urnie właściwą lekcję.

krystyna wilanowska
Działania naszych wrogów, takich jak ten „farbowany lis”, doprowadziły do tego co mamy teraz w Polsce. Jedeni i drudzy czyli PIS i PO, to potomkowie oprawców z Generalnego Gubernatorstwa. Jedni i drudzy nami pogardzają. Jedna z różnic jest taka, że pod rządami PO skala roszczeń żydowskich wynosiła 65 mld. $, a pod rządami PIS -300 mld. roszczeń. Wielu nie zdaje sobie sprawy, co oni przeciw nam szykują, żeby to wyegzekwować, a potem już tylko dobić, bo nas ma tu nie być. Jeżeli chodzi o wybory do Europarlamentu, to w wielu krajach, na fali tego co dzieje się w Europie, w związku z falą nielegalnej emigracji, poparcie będą zdobywali kandydaci z ugrupowań, tzw. prawicowych często radykalnych. Co do wyborów parlamentarnych jesienią, to Konfederacja odegra rolę przysłowiowego „języczka u wagi” i w zależności od tego jacy ludzie z niej otrzymają największą liczbę głosów, będzie zależało, czy będą skłaniać się do utworzenia rządu z PIS czy PO. Środowisko Konfederacji skupia bardzo różne osoby, co do których już teraz są poważne wątpliwości i mocno inwigilowane. Niestety, PIS czy PO, jest to wybór pomiędzy przysłowiową dżumą, a cholerą. Jeżeli będzie to PIS, to szybko dokończą projekt i będziemy mieli oficjalny Polin, czyli podział na Panów, Gojów i nas, którzy jesteśmy w opozycji, których zamierzają totalnie okraść. Jeżeli będzie to PO, to będą dożynali Polskę ale wolniej podporządkowując nas polityce Niemiec. Jeżeli my nie pójdziemy na wybory, to i tak pójdą zwolennicy, tych partii, których rodziny i przyjaciele króliczka, już dawno obsiedli ciepłe posadki w różnych ministerstwach, agencjach, urzędach…po to, tak rozrosła się ta biurokracja.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.