11 MAJA 2019 – MARSZ #STOP447

Od początku maja mamy do czynienia z festiwalem hipokryzji. Próbuje się społeczeństwu wmówić, że przeciwstawienie się przez Polaków zapisom ustawy 447 ma służyć pogorszeniu stosunków Polski z USA. Pragnę przypomnieć, że to nie środowisko niepodległościowe podpisało projekt ustawy, który godzi we wspomniany sojusz, a zrobił to Donald Trump pod naciskiem organizacji żydowskich. Zrzucanie odpowiedzialności na stronę, która wyłącznie się broni przed próbą wyłudzenia jest dla mnie całkowicie niezrozumiałe tym bardziej, że w zeszłym roku nasza petycja w sprawie roszczeń organizacji żydowskich została wysłana do Rządu Prawa i Sprawiedliwości ponad 45 tysięcy razy!

Jak więc rozumieć milczenie w tej sprawie przez prawie cały rok mediów rządowych? Czy naprawdę musieliśmy zmobilizować Polaków do walki na ulicach, aby sprawa mogła ujrzeć światło dzienne? Działania społeczne, które poruszyły tysiące Polaków, zostały zainicjowane przez Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” i przyniosły efekt, bo najważniejsze postacie polskiej polityki powiedziały wprost, że Polska nie zapłaci roszczeń.. Jest to pierwsze zwycięstwo kampanii #NieDlaRoszczeń. Czas na kolejne zwycięstwo – trzeba pokazać politykom, że dla nas Polaków nie liczą się słowa a czyny. Jak to zrobimy?

Po pierwsze, zachęcam do pomocy w organizacji Marszu #STOP447, który odbędzie się 11 maja w Warszawie. Ruszamy spod Kancelarii Prezesa Rady Ministrów o godzinie 14:00. Wszystkich Państwa proszę o udostępnianie grafik promujących marsz. Niech każdy z nas zajmie się promocją i namawia na wyjazd swoich najbliższych i znajomych. Organizujmy autokary i starajmy się pomóc dotrzeć do Warszawy jak największej liczbie Polaków. Zawsze maszerowaliśmy świętując niepodległość. Przyszedł czas na marsz w walce o Polskę niepodległą finansowo. Czy stać nas nie tylko na świętowanie, ale i walkę? Na to pytanie musi sobie odpowiedzieć każdy z nas.


Oganizator: https://marszniepodleglosci.pl/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.