OSTRO! KACZYŃSKI Z MORAWIECKIM PROWADZĄ POLSKĘ KU ZAGŁADZIE!

Komentarz:  Do tych „zwiastunów kolejnej kombinacji operacyjnej” dodajmy jeszcze tzw. Obserwatorium Wyborcze, które już od dwóch lat trenuje i rozgrzewa się do tego, aby poddać w wątpliwość i unieważnić (przy pomocy UE) wynik wyborów w Polsce.

Po długim szkoleniu „ochotników” – zwłaszcza w Wolnym Mieście Giżycku – kolejny „męczennik za demokrację”, Marcin Skubiszewski (ten znany z KOD-u i z procesu suwalskiego) ogłosił rozgrzewkę nawołując do zniszczenia niektórych mediów rządowych i do unieważnienia wcześniejszych wyborów do PE.

Obserwatorium Wyborcze nie ma mandatu społecznego i nie jest agencją rządową. Jest organizacją pozarzadową tzw. „społeczeństwa obywatelskiego”, to znaczy jest agenturą finansowaną przez jakieś fundacje, najprawdopodobniej zagraniczne.

Cała ta grupa, która promowała „męczennika” Skubiszewskiego i nagłaśniała proces suwalski, ma „pierwszorzędne korzenie”, (zwłaszcza warszawsko-białostocko-wrocławskie) i składa się dość płynnie z członków Koalicji Obywatelskiej (KOD, .Nowoczesna, ODnowa Kijowskiego, PO.) i kilku pomniejszych figur – głównie z byłego KOR-u. Kokietowali i aktywnie popierali lewicę Zandberga, Wiosnę Biedronia, lewaka Trzaskowskiego, frau Dulkiewicz, itp. typy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.