Operacja „Warp Speed” | Konferencja prasowa prezydenta Donalda Trumpa

Komentarz:   To przemówienie nie napełniło mnie zaufaniem, zwłaszcza, że za Trumpem stoi Dr. Anthony Fauci z NIAID, który odegrał kluczową rolę w prowadzeniu kampanii strachu i paniki w całej Ameryce: „COVID-19 dziesięć razy gorszy niż grypa sezonowa”. Tym bardziej, że Trump ostatnio rozważa przywrócenie częściowego finansowania WHO przez USA — https://sputniknews.com/…/202005161079326462-trump-weighs-…/ —

Czego się obawiam? Tego, że jesteśmy osaczeni, bez wyjścia, nawet jeśli rządy nie wprowadzą obowiązkowych szczepionek bo będzie powszechny opór. Elity się przeliczyły, taki opór powstaje na naszych oczach, więc i oni muszą zmienić strategię. Albo wystraszymy się Baby Jagi i zgodzimy się na szczepionki, a jak się nie zgodzimy, to już nam mówią, ze będzie nawrót koronawirusa na jesieni. A zatem, albo wybiją nas szczepionki, albo koronawirus, który, tym razem, mogą wypuścić naprawdę i szerzej. I „będą winni” ci, którzy się nie zaszczepili, a nie ci, którzy wypuścili wirusa. Taka zabawa w dwa ognie.

Jedyna nadzieja w szerzeniu uzasadnionej kampanii strachu przed celową depopulacją – tak szeroko, aby ta wiedza i ten strach objęły środowisko wojska i policji oraz aby skłócone wewnętrznie społeczeństwa się pogodziły w obliczu wspólnego zagrożenia. Policjanci i wojskowi też mają swoje rodziny i przyjaciół. A jak elity stracą kontrolę nad wojskiem i policją, to będą musiały się z tej agendy wycofać, bo inaczej zjednoczone narody ich zmiotą, mimo całej ich zasobności i niewątpliwej inteligencji.

Oczywiście, znów bardzo chciałbym się mylić i być może się mylę. Ale wobec prawdopodobieństwa zagrożenia na taką skalę, lepiej zawczasu dmuchać na zimne niż się poparzyć.

Poprzednie wideo na ten sam temat:

Ten wpis został opublikowany w kategorii COVID-19, Depopulacja, Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.