Protest LEGALNY! Gates daje miliardy na szczepionki! „STOP przymusowi szczepień”

Komentarz: Jakie jest uzasadnienie rządu w sprawie przymusowych szczepień? Z pewnością powiedzą, że celem takiej polityki jest ochrona obywateli, którzy mogą się zarazić od osób niezaszczepionych. Ale przecież ci obywatele, którzy nie chcą się zrazić mogą się zaszczepić i z całą pewnością się zaszczepią. Zatem nic im nie grozi ze strony osób niezaszczepionych. Z tego wynika, że nie chodzi tu o ochronę osób zaszczepionych, tylko o przymus względem osób, które świadomie i dobrowolnie zrezygnują z zaszczepienia się. Te osoby nie wywierają na rząd nacisku aby ten wprowadził obowiązkowe szczepionki, więc rząd nie może działać w ich imieniu lub z ich upoważnienia. Jeśli tak, to rząd nie ma żadnej podstawy prawnej do ingerowania i stosowania przymusu wobec osób, które nie chcą być chronione szczepionką. W czyim więc interesie rząd ma zamiar taki przymus wprowadzić?

Ktoś powie: „Ale wszyscy płacimy podatki na służbę zdrowia, a leczenie tych, co się nie zaszczepią i zachorują będzie dużo kosztować”. Nieprawda. Skuteczne leczenie zarażenia koronawirusem przy pomocy takich leków jak hydroksychlorochina będzie kosztować mniej niż badania, wyprodukowanie i testy szczepionki oraz jej zakup i przymusowa administracja szczepień dla wszystkich. Rząd powinien się koncentrować na lekarstwach dla chorych, a nie na szczepionkach dla ludzi zdrowych. Zwłaszcza, że ponad 80% zarażonych przechodzi przez COVID-19 bezobjawowo lub z minimalnymi objawami i rozwija naturalnie własną odporność. I to zakładając, że ta pandemia w ogóle istnieje. Jest więc oczywiste, że w tym wszystkim chodzi o coś zupełnie innego.

Jedynego wyjaśnienia na ten temat dostarczył sam Bill Gates, publicznie stwierdzając, że szczepionki są faworyzowaną przez niego metodą globalnej depopulacji. To szczepionki testowane w Indiach, w Afryce i w Ameryce Południowej właśnie przez Fundację Billa i Melindy Gates doprowadziły do śmierci i kalectwa wielu dzieci oraz do bezpłodności i innych komplikacji zdrowotnych wśród młodych dziewczyn. Doszło do spraw sądowych, a program szczepień Gatesów został wyrzucony z Indii decyzją tamtejszego rządu. Jest się więc czego obawiać i nasz rząd musi to właśnie wziąść pod uwagę jeśli chce udawać, że działa i najlepszym interesie swoich wyborców i podatników, którzy płacą im ich pobory. To my zatrudniamy ich, a nie odwrotnie !!! My też powinniśmy o tym pamiętać.

Ten wpis został opublikowany w kategorii COVID-19, Polityka, Prawa człowieka, Szczepionki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.