Stanisław Michalkiewicz: Antifa kręci murzynami, ale Antifą trzęsie żydokomuna

Komentarz: Panie Stanisławie, czy wobec takiej interpretacji Antify, nie zmodyfukuje Pan swojej opinii nt. Żółtych Kamizelek we Francji? Dla mnie to bardzo podobne scenariusze i warto zauważyć, że rosyjskie redakcje Sputnik International i Russia Today od początku co tydzień transmitowały pełne nagrania wideo z tych zajść, popularyzując je w ten sposób w całej Europie i na świecie. Podobnie jak wcześniej transmitowały bitwy na kijowskim Majdanie. Dobry wizualny materiał szkoleniowy. Przez krótki czas udało się zalążki protestów zorganizować w Belgii, co też redakcje Sputnika i RT skwapliwie transmitowały.

Teraz widać, że źródłem tych wydarzeń nie były Stany Zjednoczone, a raczej Rosja, którą od dawna podejrzewam o sponsorowanie zachodniego lewactwa. Mówił zresztą o tym Juri Bezmenov w swoim wywiadzie z lat 80-tych, (od czasu 1:07:28):

Mam podstawy aby, podobnie jak Pan, sądzić, że upadek ZSRR to była ustawka, która umożliwiła Rosji „ucieczkę do przodu”. Prace nad tym trwały już od lat 60-tych, być może nawet wcześniej. Być może jeszcze za carów i później po rewolucji Rosja finansowała powstawanie wielkich rodzin bankierskich na Zachodzie, które dziś finansują „bolszewicką” rewolucję mającą na celu doprowadzenie do nowego porządku świata i jednego rządu światowego. Ktoś przecież musiał ich początki finansować.

Inne elementy tej sytuacji to: mieszanie kultur, demoralizacja, niszczenie nacjonalizmu i tradycyjnego modelu rodziny, niszczenie systemu edukacji i niezalenego obiegu informacji oraz ataki na kościół i tradycje kulturowe. Po to także potrzebne jest załamanie gospodarek na skutek fałszywej pandemii. Dlatego lewactwo w USA zwalcza Trumpa, a lewactwo w Polsce zwalcza prawicę.

Również, aktywny udział spadkobierców byłych PRL-owskich służb w destabilizowaniu Polski, (wiemy o których „organizacjach” mowa), nie na podstawie jakiegoś spójnego programu politycznego ale raczej wokół bzdur w stylu anarchizmu, można wytłumaczyć taką właśnie interpretacją źródła tych scenariuszy. To byłoby absolutnym majstersztykiem w celu eksportu rewolucji, czyli oryginalnego programu międzynarodówki komunistycznej – co widzimy dziś na własne oczy w wielu krajach zachodnich.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Antifa, Historia, Polityka, Rewolucja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.