„Lewica w TOTALNYM szale! LGBT atakuje policję i broni chuligana” – Media Narodowe

Komentarz:  Ten konflikt jest celowo prowokowany i podsycany. Geje i lezbijki były/byli w Polsce zawsze i zawsze byli katolicy – i problemu z tym nie było, nawet za komuny. Dziś komuś zależy na destabilizacji społeczeństwa i państwa w bardzo określonym celu – i tym się zajmijcie, o tym rozmawiajcie. Nie mówcie „co by powiedział Jezus”, bo to jest argument jednej strony, który nic nie mówi drugiej stronie w tym sporze, bo oni nie uważają Jezusa za Boga, wyrocznię i autorytet.

Ja widzę tu inny problem. Katolików razi publiczne demonstrowanie tzw. alternatywnych stylów życia przez LGBT, „bo to powinno być sprawą prywatną”. Nie wierzących natomiast razi demonstrowanie uczuć i symboli religijnych w miejscach publicznych, z tego samego powodu. Wina więc leży po obu stronach – Oczywiście można argumentować czy Bóg istnieje, czy nie istnieje, można się spierać czy sodomia jest normą, czy zboczeniem, ale… jeśli chcemy okazać szacunek dla tych, którzy inaczej myślą, nie powinniśmy demonstrować naszych orientacji seksualnych lub religijnych w otwartej przestrzeni publicznej i powinien być zachowany rozdział kościoła od państwa. Obecna pozycja polityczna niewybieralnych dostojników kościelnych oraz narzucanie przez nich całemu społeczeństwu politycznych i światopoglądowych rozwiązań jest również powodem tego konfliktu.

Jednak z doświadczeń zachodnich (np. w Kanadzie) widać również, że ruchom LGBT chodzi o coś więcej niż tylko prawo do „kochania” kogo chcę i jak chcę. Wciskają się do szkół, gdzie bez zgody i wbrew woli rodziców indoktrynuje się dzieci w sprawach ideologii seksu, płci i alternatyw płciowych, zamiast je uczyć przedmiotów akademickich. Tu nie ma jakiejś symetrii, bo rodzice mogą nie posłać dziecka na lekcję religii, natomiast nie mają prawa wycofać swoich dzieci z programów szkolnych związanych z seksem. To oczywiście wkurza rodziców, którym państwo odbiera w ten sposób prawa rodzicielskie. I to prowadzi do konfliktu.

Fakt, że władze tak szybko i tak łatwo dały się namówić na zwrot o 180 stopni w tej sprawie dowodzi, że były tu zamieszane jakieś potężne naciski i ogromna kasa, a nie tylko środowisko LGBT. Ma to więc szerszy wymiar polityczno-społeczny i jest ściśle związane z tzw. Nowym Porządkiem Świata. To jest centralnym punktem wszystkich tego rodzaju konfliktów. Temu służy demoralizacja i destabilizacja społeczeństwa, temu służą czarne parasolki, feministki, zwolennicy aborcji, sodomici, anarchiści, antifa, murzyni w USA, żółte kamizelki we Francji i wiele inych przykładów. Pomyślcie, a sami do takiego wniosku dojdziecie.

Natomiast z nagrań wideo wyraźnie widać, że zaaresztowany człowiek był agresywny i wraz z kolegami brutalnie napadł na osobę zachowującą się pokojowo. Wiem, że to trudne, ale postarajcie się być tu prawdomówni, zamiast wmawiać nam, że tak nie było. To jest czyn karalny i napastnik powinien być za to surowo ukarany.


P.S.: Ten komentarz został natychmiast zdjęty z kanału YT Mediów Narodowych, co raczej trudno zrozumieć bo nie jest wykroczeniem przeciwko jakimś zasadom społecznym. Jest raczej wyważony i przedstawiający „po równo” argumenty i błędy obu stron w tym konflikcie. Pozostaje więc motywacja polityczna – i tu raczej na winnego wyglądają Media Narodowe niż YouTube. A szkoda…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kultura, NWO, Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.