Niemiecka pozaparlamentarna komisja śledcza ds. koronawirusa wszczyna pozew zbiorowy przeciwko przestępcom odpowiedzialnym za fałszywą pandemię

By Peter Koenig
Global Research, October 04, 2020
(Tłumaczenie: L.B.)

Niemcy ponownie przodują w walce z niszczycielskimi, nieuzasadnionymi, nielegalnymi, niszczącymi gospodarkę, wyniszczającymi ludzi i wręcz ludobójczymi – środkami koronawirusowymi. Niemiecka pozaparlamentarna komisja śledcza COVID-19 – w języku niemieckim – ACU – niemiecki akronim dla Ausserparlamentarischer Corona Untersuchungsausschuss – planuje wszcząć pozew zbiorowy nie tylko przeciwko rządom i rządowym urzędnikom, ale szczególnie przeciwko producentom niesławnego testu PCR. PCR – reakcja łańcuchowa polimerazy – jest techniką stosowaną do „amplifikacji” małych fragmentów DNA, która według uczciwych wirusologów na całym świecie jest absolutnie nieodpowiednia dla testowania COVID-19. Właściwie nie ma nawet licencji do przeprowadzanie takich diagnostycznych testów.


Niemniej jednak test PCR był i jest reklamowany i promowany przez WHO – oraz przez inne wiodące instytucje zdrowotne w zachodnim świecie, takie jak NIAID / NIH i CDC w USA, a także przez naukowców z Niemieckiego Centrum Badań Zakażeń ( DZIF) w Szpitalu „Charité” w Berlinie. To dr Christian Drosten, dyrektor Instytutu Wirusologii w „Charité”, propagował ten test, który ostatecznie został przejęty przez rząd i odpowiednie władze. Uczyniły one z niego obowiązkowe panaceum na testowanie i liczenie „przypadków” Covida, głównie po to, aby manipulować statystykami – które następnie media wykorzystują do zaszczepienia strachu wśród ludności.

Inne kraje postępowały zgodnie z podobnymi instrukcjami swoich najwyższych organów ds. zdrowia i wykorzystywały wyniki testów w tym samym celu – zasiewając strach w nieświadomej populacji. Media nigdy nam nie mówią, na przykład, że poziom błędów tych testów, tak zwanych „pozytywnych negatywów”, może sięgać nawet 50%. Jednak wszystkie „pozytywy” są automatycznie uwzględniane w statystykach „przypadków”. Ludzie często są testowani kilka razy, a także mogą być zgłaszani kilka razy.

W ten sposób można wytwarzać i manipulować wskaźnikami „przypadków”. STRACH to nazwa tej gry. Aby rządy miały usprawiedliwienie w zaciskaniu żelaznych pięści jeszcze mocniej na twojej szyi; paraliżując ekonomiczną sieć krajów – powodując niezliczone bankructwa i bezrobocie w proporcjach niespotykanych we współczesnej historii – oraz często nędzę, głód i samobójstwa.

Przykładami żelaznej pięści wokół gardeł ludzi są maski na twarz, dystans społeczny, praca w domu, pół- lub całkowite blokady, czyli celowe oddzielanie ludzi (zasada dzielenia i separowania przeciwnika, aby zwyciężyć), dyskryminacja przeciwko osobom starszym, które w swojej samotności, przygnębieniu i chorobie mogą umrzeć wcześniej. Zgoda, osoby starsze, zwłaszcza ze współistniejącymi chorobami, są w grupie podwyższonego ryzyka, ale jest to nic nowego – są oni w tej samej grupie rokrocznie w przypadku zwykłej grypy, która nigdy nie była powodem do ich dyskryminowania.

Rezultaty widzimy już dzisiaj. A najgorsze dopiero nadejdzie. Tej jesieni i zimy na Globalnej Północy połączenie grypy z „covidem” może oznaczać jeszcze większą katastrofę w manipulacji danymi i wynikającymi z tego środkami. Te środki mogą, świadomie lub nieumyślnie, zostać skopiowane na Globalnym Południu, mimo, że nadchodzący cieplejszy, letni klimat będzie dyktować coś wręcz przeciwnego. To paskudna i kryminalna gra. Jeśli jej nie zatrzymamy, szybko się nie skończy.

Wystarczy tego wprowadzenia. Posłuchajcie, co dr Reiner Fuellmich, prawnik ACU, ma do powiedzenia (8-minutowy film powyżej) na temat pozwu zbiorowego, jak może on powstrzymać te niszczycielskie środki i odwrócić je, rekompensując poszkodowanych oraz małe i średnie przedsiębiorstwa, które nie miały innego wyjścia, jak ogłosić upadłość i zwolnić pracowników.

Dr Füllmich wyjaśnia, że może się to zdarzyć jak BANG, jeśli miliony na całym świecie przyłączą się do pozwu zbiorowego. Ponieważ w Niemczech i innych krajach europejskich pozwy zbiorowe nie są dobrze znane, zwłaszcza że są one skomplikowane i nie mają podobnej podstawy prawnej, jaką mają w Stanach Zjednoczonych, ten pozew zbiorowy zostanie złożony w Stanach Zjednoczonych, reprezentując ludność całego globu.


Uwagi końcowe (od tłumacza):

W powyższym wideo dr Füllmich zwraca uwagę na następujący fakt: Jeśli szybko nie zatrzymamy blokowania globalnej ekonomii, będzie to miało katastrofalne skutki nie tylko dla przedsiębiorców, ich pracowników i zwykłych ludzi, ale również dla państw, które zostaną pozbawione przychodu z podatków. To z kolei spotęguje ogólny kryzys.

Ten wpis został opublikowany w kategorii COVID-19, Policja, Praworządność. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.