To operacja przygotowana, skoordynowana i opłacona. SPRAWDŹ przez KOGO!

Komentarz:  Muszę w tym momencie przeprosić co wrażliwszych czytelników, oraz wszystkie mądre i dobre kobiety, i muszę posłużyć się językiem, który zapamiętałem z burzliwej młodości – jedynym językiem, który społeczne szumowiny rozumieją: – Rozwydrzone babony z odjętymi mózgami – jak się nie chce mieć dzieci, to się nie trzeba pier…lić, albo trzeba to robić z głową. Jesteście odpowiedzialne za własne decyzje i własne czyny. Te dzieci, które mordujecie, nie są odpowiedzialne za swoje zaistnienie, one się na świat nie prosiły. To była wasza akcja i wasza decyzja. To wy rozkładałyście kopytka. Nie wiedziałyście co robicie ? Egzystujecie na poziomie świń, owiec, królików, czy myszy?

A teraz słuchajcie uważnie: ku…stwa morderstwem nie wymażecie. Wolność nie polega na łajdactwie, na odrzuceniu odpowiedzialności, na odrzuceniu zasad moralnych. Wolność nie polega na zbrodni. Te młode, wyglądajace na uczennice szkół średnich – do książki, – a nie myśleć o je…niu. Na to dla was za wcześnie, bo jeszcze nie osiagnęłyście materialnego, intelektualnego i moralnego poziomu, który by wam pozwolił na odpowiedzialne i godne wychowanie dzieci. Jeszcze nie macie potrzebnego do tego dorobku i życiowego doświadczenia. Jesteście „gołe i zielone”. A wy, stare baby co robicie na tych demonstracjach? Dla was i tak już za późno, więc  „wyżywajcie się” czyniąc dobro, pomagając biednym, opiekując się własnymi rodzinami, własnymi dziećmi i wnukami.

Prymitywne, zajadłe  babsztyle, marnujecie czas walcząc o prawo do aborcji. Nie będziecie jej potrzebować, bo tak ordynarnych, wrzeszczących i zepsutych bab żaden wartościowy, szanujący się mężczyzna nie zechce. Zostają wam pijacy i luzerzy, ale i ci od waszego towarzystwa szybko uciekają. A potem się skarżycie, że chłop od was odszedł i was zostawił z dzieckiem – i wtedy się dzieckiem zasłaniacie. Ktoś to sprytnie wymyślił żeby zmniejszyć populację ziemską. Zostajecie same, a z wibratorem raczej trudno mieć dzieci. Co za czasy ! Chyba Szatan zstąpił na Ziemię. Trzeba przywrócić karę śmierci za morderstwo. Ząb za ząb, oko za oko, życie za życie.

Inna sprawa: to fakt nagłej obecności tak dużej ilości młodzieży szkolnej (bez dorosłych opiekunów) na ulicach Suwałk. Dotąd grupa związana z KODem była w Suwałkach raczej omijana z daleka, a jej Literiady i inne występy opierały się na przybyszach z zewnątrz (z Warszawy i Białegostoku). Być może tym razem też tak było. Czy Policja wstawiła w tą akcję swoich agentów? Czy ma jakiś rekord, że do Suwałk na tą imprezę przywieziono sporo ludzi z zewnątrz ? Czy to była demonstracja „zatwierdzona”, czyli legalna? Kto był jej organizatorem i kto obstawiał organizację? Czy uczestnikom były wypłacane jakieś pieniądze? Przez kogo? Kto tą akcję medialnie promował i rozpowszechniał?

Jeśli znaczna część tej młodzieży to dzieci suwalskie, taka ich ilość na tej „demonstracji” musiała być przez kogoś koordynowana i przygotowana. Przez kogo? Czy brali w tym udział nauczyciele? Związek zawodowy nauczycieli? Lokalne media? Media społecznościowe? To nie jest trudno ustalić, a dochodzenie w tej sprawie już powinno się toczyć i konsekwencje powinny być wyciągane, tak przez władze oświatowe, jak i przez prokuraturę.

A teraz do wyborców: – Nie traćcie z oczu wydarzeń, dla których ta akcja miała być zasłoną dymną. Uważajcie na blokady niszczące gospodarkę kraju oraz na niebezpieczne szczepionki. Brońcie Kościoła przed kolejnymi prowokacjami lewactwa i żydokomuny. Brońcie Ojczyzny przed powracającymi jak bumerang nielegalnymi roszczeniami żydowskimi. Dość tego. Czas zacząć wyciągać wnioski. Czas się oddolnie zorganizować. Po tym bałaganie trzeba będzie odsunąć od polityki „pewnych ludzi”. Na zawsze. I trzeba to zacząć od dołu, od własnego okręgu wyborczego, od własnej wsi, od własnego miasta. To może być ostatni dzwonek. A po politykach trzeba będzie oczyścić media.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aborcja, Feminizm, Kultura, Polityka, Religia, Rewolucja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.