Protesty w Warszawie ws. pandemii COVID-19!

„Uwaga uwaga – policja informuje – mamy stan epidemii – wzywa się do zakrywania ust i nosa – chroń siebie i bliskich.”

To, i nowa taktyka rozbijania i okrążania grup ludzi wygląda mi na jedno:

Policja jest trenowana w łapankach i przygotowywana do masowych, przymusowych szczepień pod pozorem „epidemii”. (Przy tym sprawdziłbym tych licznych policjantów, czy przypadkiem nie są żołnierzami WP przebranymi w policyjne mundury.) Wiemy, że pretekst „epidemii”, wcześniej zwanej „pandemią” jest fałszywą flagą. Mamy sezon grypy, mamy nowe, mutacje wirusów, mamy też fałszywe statystyki oparte na niewiarygodnych testach. Mamy zwiększoną ilość zgonów na inne choroby, nie leczone z powodu restrykcji i blokad. Mamy kłamstwa władz i manipulacje mediów. Szpitale są lekko obciążone. Służba zdrowia jest przekupywana (podwyżki, zwolnienia z podatków na czas pandemii, łapówki od kompanii farmaceutycznych).

To się dzieje nie tylko w Polsce. Jest oczywiste, że za tym kryje się więcej, niż tylko nowy wirus grypy. Istnieją na tą grypę skuteczne lekarstwa, ale wciska się na siłę masowe szczepionki. Dlaczego? Znów, wygląda to na dużo więcej, niż tylko zyski dla kompanii farmaceutycznych i inwestorów, takich jak Bill Gates. Światowe organizacje, takie jak ONZ, uczestniczą w tej ściemie. To nie jest normalna sytuacja. Albo mamy tu do czynienia z próbą wprowadzenia tzw. „nowego porządku”, albo z masowym planem ludobójstwa. Albo i z jednym i z drugim.

Uległość rządów wobec tych planów jest niezrozumiała. Wygląda na to, że mają do głowy przystawiony pistolet. Przez kogo ? Albo, kim są ci ludzie ? Czy doszło aż do takiej infiltracji i przechwycenia aparatu władzy w Polsce i w innych krajach zachodnich ? Przez kogo ?

Ten wpis został opublikowany w kategorii COVID-19, Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.