Do widzenia, Panie Prezydencie. Do zobaczenia …

PRZEMÓWIENIE DONALDA TRUMPA, ONZ, 2019 r.:

To przemówienie najlepiej pokazuje istotę konfliktu między Donaldem Trumpem -narodowym patriotą i jego wrogami, internacjonalistycznymi globalistami kierowanymi i wspieranymi przez zorganizowane Żydostwo. Dlatego tak go nienawidzili, dlatego go sabotowali, dlatego sfałszowali wybory.

Jego prezydentura była bardzo trudna ponieważ wróg opanował już główne bastiony kontroli i władzy w USA i w wielu państwach świata. Finanse, rynek i sieć zaopatrzenia, Departament Stanu (polityka zagraniczna), Sejm, Partia Demokratyczna, wiele fundacji i organizacji społecznych, sądownictwo, media, edukacja, opieka zdrowotna oraz tajne służby, armia i kluczowe stanowiska w potężnych korporacjach zostały zinfiltrowane i znalazły się pod znaczną kontrolą przeciwników Trumpa.

Jego walka o odwrócenie wyprzedaży Ameryki i odbudowanie jej gospodarczego potencjału opartego na realnej ekonomii, a nie na spekulacji, okazała się niemożliwa do wygrania. Na razie. Tutaj też odnajdujemy źródło konfliktu administracji Trumpa z Chinami. Podobnie było z jego walką o narodowe wartości, kulturę, religię, prawo do życia i prawdę w mediach. Prezydent zdołał jednak obudzić sporą część narodu i ukazać światu alternatywę do globalizmu oraz alternatywę do priorytetów międzynarodowych korporacji i tak dziś popularnej ideologii nowego, choć na razie zakamuflowanego, komunizmu.

W Polsce mamy podobną sytuację i również wiele osób nie rozumie, lub nie chce zrozumieć tego co się wokół nas dzieje.  Podobnie jak w USA, nasz naród jest podzielony i skłócony, a ludzie nie są otwarci na prawdę ponieważ już dawno wybrali lojalność partyjną, zamiast obiektywnej analizy i oceny. Właśnie to jest dziś naszą największą słabością.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ideologia, Polityka, Rewolucja, USA, Żydokomuna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.