Prof. Korab – Karpowicz obnaża „Wielki Reset” Schwaba! Czeka nas totalne zniewolenie?

Komentarz:  To prawda. Już to samo, że scenariusz lockdownów i restrykcji oraz tzw. trzecia fala są tak sciśle skoordynowane w czasie i następują dokładnie w tym samym czasie we wszystkich zakątkach świata świadczy o tym, że mamy tu do czynienia z centralnym skryptem, centralnym zarządzaniem. Naturalny wirus tak nie działa.

Koniec neoliberalizmu? Rewolucja? No proszę, jednak się sprawdza. Rosjanie od lat 1960-tych to planowali, po tym jak zauważyli, ze nie mogą wygrać z kapitalizmem w walce wprost. Najpierw wspierali drapieżny kapitalizm na Zachodzie, potem demonstracje i protresty (np. Żółte kamizelki we Francji), a teraz tzw. „pandemię”. Wspierali też Światowe Forum Ekonomiczne i Klausa Schwaba. Więc co mamy? Mamy nastroje rewolucyjne i powrót komunizmu. Wszystko się zgadza, Już w latach 1960-tych wtajemniczeni Rosjanie mówili, że będzie na świecie rewolucja i że Zachód za nią zapłaci. Późniejsza Solidarność, perestrojka, mur berliński, upadek ZSRR, transformacja i ucieczka do przodu, to wszystko były elementy tego planu. Wywiady z Juri Bezmenovem też o tym samym mówią, tylko pod innym kątem. Neomarksizm, demoralizacja, konflikt/kryzys, migracje, niszczenie kulrur, religii i rodziny, itd. Ważne jest aby widzieć kto się w ten plan angażuje wszędzie, na całym świecie. Środowisko „Protokółów”. Taka jest prawda.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konspiracja, Nowy Porządek, Polityka, Społeczeństwo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.