To śledztwo OBNAŻYŁO globalne oszustwo! „Dla nich to religia!”

Komentarz: Klimat? Ocieplenie, którego nie widać, tak jak nie widać pandemii? Lodowce mogą topnieć na skutek manipulacji pogodą, np. przy pomocy instalacji HAARP. Nikt dotąd na pewno nie wie czemu służy rozsiewanie tzw. Chemtrails. Nagle pojawił się „naukowiec” Al Gore i zaczął pisać o klimacie. I zaraz dostał nagrodę Nobla.

Na początku chodziło o to żeby uzasadnić wyeksportowanie przemysłu i części usług do krajów tanich – po to aby inwestorzy mogli zmniejszyć koszty i zwiększyć zyski. Także po to aby zniszczyć związki zawodowe i ich polityczną siłę oraz po to aby ludzie zubożeli. To było oczywiste bo ten temat pojawił się w jednej paczce z narzekaniem że jesteśmy niekonkurencyjni, że musimy zaakceptować restrukturyzację ekonomii itd. To stało się w latach 1990-tych, kiedy nastąpiła zmasowana ofensywa „drapieżnego kapitalizmu” po upadku ZSRR i zakończeniu ideologicznej konkurencji między Wschodem i Zachodem.

To co mamy dziś jest ciągiem dalszym tego procesu i robią to te same środowiska. Gdy eksploatacja zasobów naturalnych i rynków okazała się coraz trudniejsza, zaczęto eksploatować ludzi i państwa, które zarządzają tzw. własnością społeczną. Prywatyzację własności państwowej uzupełniono zubożeniem ludzi, aby mógł nastąpić kolejny transfer majątków do kieszeni nielicznych bogatych elit.

Oglądaliście film „Misja”? Pamiętacie jaka zapadła wtedy decyzja? Czym była spowodowana? Tym, żeby Indianie nie rozwijali działalności ekonomicznej, bo to zagroziłoby pozycji i zyskom Europejskich najeźdżców. Dziś chodzi dokładnie o to samo. Po to jest „pandemia”, po to ma być Wielki Reset i Nowy Ład. To wcale nie jest takie skomplikowane, wystarczy „połączyć kropki”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii KIimat, Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.