O szczepionkach – Dr Zbigniew Hałat w Telewizji Republika

Komentarz: Jeszcze raz powtarzam – preparaty zwane „szczepionkami mRNA” nie zostały oficjalnie zatwierdzone, właśnie dlatego, że badania nad nimi się jeszcze nie zakończyły. Są one wciąż w fazie testowania. Pod jakimś dziwnym naciskiem, zostały one tymczasowo zatwierdzone do użytku ze względu na stan wyjątkowy związany z rzekomą „pandemią”. Właśnie dlatego rządy, które aktywnie uczestniczą w tym spisku, przedłużają restrykcje, lockdowny, maseczki oraz inne zakazy i nakazy. Dlatego kłamią o przepełnionych szpitalach i stosują testy, które sztucznie nadymają liczbę „zachorowań”. Dlatego zakazują skutecznych lekarstw i skutecznego leczenia.

Celem jest uzasadnienie przedłużania stanu „pandemii”, bo bez tego, bez sytuacji wyjątkowej („emergency”) nie zatwierdzone do ogólnego użytku szczepionki stałyby się nielegalne. I to jest cała tajemnica przedłużajacych się restrykcji. Chodzi o szczepionki. Jak już wiemy, dzieje się to na koszt zdrowia publicznego i na koszt ekonomii narodowej, po to aby wprowadzić niekonstytucyjny „nowy ład” i kryminalny w świetle obecnego prawa „wielki reset”.

Członków rządu i kierownictwa mediów, które w tym kryminalnym spisku uczestniczą, należy jak najszybciej odsunąć od pełnionych funkcji, oskarżyć, osądzić i sprawiedliwie, zgodnie z prawem ukarać. Rząd ma podać się do dymisji, a naukowcy i lekarze mają być poddani weryfikacji. Tylko kto to ma zrobić, kiedy nie możemy dziś liczyć ani na zinfiltrowane i przekupione służby specjalne, ani na manipulowaną armię. Co się stało z patriotyzmem, że nie wspomnę o zwykłej ludzkiej uczciwości?

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Pandemia", Kryminalna polityka, Szczepionki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.