24. lipca na całym świecie masowe protesty przeciwko kryminalnej polityce skorumpowanych rządów w sprawie tzw. „pandemii” i „Nowego Ładu”. A w Polsce?

A w Polsce? Gdzie te masy, gdzie ta determinacja? Gdzie nasz „patriotyzm”? Myślimy, że to tylko my jesteśmy ofiarami spisku światowych elit i ich kolaborantów. Myślimy, że to my wiedziemy walkę, że to my mamy jakąś misję ocalenia świata. Jak zwykle, zaściankowa megalomania, pozorowanie i mądrość, ale po szkodzie. Rozdrabniamy się na różne tematy, bo tak nami kierują ci, którzy wiedzą, że Polacy zawsze walczyli o swoją Ojczyznę i o swój naród. Dlatego nas skłócają, dlatego niszczą naszą kulturę i nasze narodowe tradycje, dlatego wykorzystują naszą naiwność (żeby nie powiedzieć: głupotę), Słowa prawdy, która mi nie przyniosą popularności, ale o popularność nie zabiegam, na tym etapie mojego życia jest ona mi do niczego nie potrzebna. Tylko o Polskę mi chodzi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kryminalna polityka, Nowy Porządek, Protesty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.