Powstaje nowy ruch. Prawnicy dla Wolności

Komentarz 1: Unikanie zaangażowania w szersze tło tzw. „pandemii” (tło polityczne i ekonomiczne) to trochę tak jak leczenie objawów, zamiast leczenia przyczyn choroby. Prawda, tak właśnie dziś działa większość kompanii farmaceutycznych oraz ich kolaboranci w rządzie i w służbie zdrowia, ale bez obnażenia króla nie da się ujawnić jego motywów, co jest również istotne z punktu widzenia procesu prawnego. Winni będą się bronić twierdząc, że wierzyli w to co robią. Bez udowodnienia motywacji, jest to sytuacja impasowa.

Komentarz 2: Injcjatywa zaskarżenia rządu i agencji rządowych oraz władz terytorialnych nie wymaga tego „aby nas było dużo”. Przykładem są niemiecki prawnik Reiner Fuelmich oraz kanadyjski prawnik konstytucyjny Rocco Galati, którzy już to robią. Np. na stronie Constitutional Rights Centre , [ 2 ] (Galati) można znaleźć akty oskarżenia i inne informacje dotyczące tych inicjatyw. Sporo informacji jest w prawym panelu blogu MyDundasValley . Wzorce istnieją i można je wykorzystać. Zeznania biegłych i ekspertów będą także dostępne, jako wzór. Wiem, to wymaga czasu, ale „dla chcącego nie ma nic trudnego”. Około miesiąc temu przekazałem te informacje Piotrowi Szlachtowiczowi i zasugerowałem podobne działanie w Polsce. Z radością witam Waszą inicjatywę, która zaczyna ostrożnie, ale idzie w tym samym kierunku. Proszę jedynie pamiętajcie: świadomość społeczeństwa nie zatrzyma przestępców, którzy poczuli władzę i poczuli się bezkarni. Zatrzymać ich może jedynie groźba konsekwencji prawnych i perspektywa kary. I w ostateczności – kara.

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Pandemia", Kryminalna polityka, Szczepionki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.