WOJNA na granicy! TYSIĄCE MIGRANTÓW szturmują! Padną STRZAŁY? Dariusz Matecki wRealu24!

To jest faktyczny atak na granicę Polski, atak na państwo polskie. Polskie wojsko i służby mają problem: oddanie strzałów, lub wytrzelenie puszek z gazerm łzawiącym w stronę terytorium Białorusi może być zinterpretowane jako atak sił polskich na Białoruś. Dlatego trzeba znaleźć inne wyjście:

  1. Polityczne: Umiędzynarodowić konflikt. Postawić Niemcom i Brukseli warunek – albo przysyłacie swoje oddziały, aby razem z nami bronić granic Unii Europejskiej, albo my tych migrantów podwieziemy do Waszej granicy. Ostrzec o niebezpieczeństwie nieobliczalnej eskalacji tego konfliktu w świetle niedawnych rosyjskich manewrów Zapad 2021.
  2. Militarne: Cofnąć nasze oddziały i utworzyć pas przygraniczny po naszej stronie granicy, np. Strefę Obrony Granicy o szerokości np. 1 km. Otoczyć tą strefę i ostrzec migrantów, że użyjemy wszystkich dostępnych nam srodków przeciwko osobom, które nielegalnie wtargną na teren Polski.
  3. Przygotować i egzekwować wobec agresywnych migrantów ogień krzyżowy wzdłuż, a nie w poprzek granicy. Uporczywie pozostających na naszym terytorium wyłapać, uwięzić oraz odesłać do ich krajów.
  4. Tych, którzy zakwalifikują się legalnie do pozostania w Polsce zakwaterować w mieszkaniach / domach osób, które w mediach, z mównic sejmowych lub na granicy popierały migrantów oraz ich rzekome prawo do przekroczenia polskiej granicy.
  5. Zwołać Posiedzenie Nadzwyczajne Rady Bezpieczeństwa ONZ i oskarżyć Białoruś o wspieranie faktycznego ataku na Polskę i Unię Europejską. Pozyskać i przedstawić dowody. Ostrzec o konsekwencjach, jeśli obecna sytuacja będzie nadal trwała.

Related:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Migracja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.