Felony Crimes End Pharma Immunity: US Criminal Conspiracy Strikes Root of Covid Nightmare

[Źródło]

Komentarz: Na tym etapie walki z kryminalnymi decyzjami rządów, szkół, uniwersytetów, korporacji i pracodawców w sprawie tzw. „pandemii” i tzw. „szczepionek” musicie w Polsce zapoznać się z kilkoma wywiadami z Dr Davidem Martin (USA), założycielem i prezydentem firmy działajacej w 168 krajach świata, specjalizującej się w ubezpieczaniu patentów. Jego firma posiada kompletnie skomputeryzowaną listę patentów. Na ich podstawie, w wielu wywiadach Dr Martin dzielił się z nami swoimi informacjami, dowodami i wnioskami w sprawie tzw. „pandemii” i tzw. „szczepionek”, udowadniając krok po kroku, że mamy do czynienia z największym w historii gangsterstwem, kryminalnym spiskiem i złamaniem przepisów anty-monopolowych na szczeblu rządów i największych firm farmaceutycznych.

Wiem, że nie wszyscy będą w stanie zrozumieć ten wywiad ze względu na barierę językową, ale gorąco zachęcam tych z Was, którzy znają język angielski, do zapoznania sie z nim oraz z innymi wywiadami dr Martina. Wspomniane przez niego działania stanowią w USA przestępstwo (felony). Jeśli przestępstwo w rozpowszechnieniu tego laboratoryjnie uzbrojonego wirusa i tej computerowo modelowanej terapii genowej zwanej „szczepionką” zostanie udowodnione w sądzie, wszelkie immunitety oraz zwolnienie firm farmaceutycznych, lekarzy i polityków od odpowiedzialności karnej zostaną automatycznie unieważnione. Co doprowadzi do Międzynarodowego Trybunału Zbrodni przeciwko Ludzkości (Norymberga 2.0).

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Pandemia", Kryminalna polityka, Prawo, Szczepionki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.