USA: Ważna debata czołowych ekspertów

MUST WATCH:

(Początek debaty około czasu 40:00)

[Żródło i opcja pełno-ekranowa]

NIEZWYKLE WAŻNE!! To całe niedawne przesłuchanie i debata okrągłego stołu panelu ekspertów, zorganizowane przez amerykańskiego senatora Rona Johnsona. Dyskusja zaczyna się około 40 minut.

Obserwujemy teraz w Kanadzie wzmożony wysiłek, aby stworzyć wrażenie, że szczepionki działają. Czemu? Ponieważ zmniejsza to wahanie się przed przyjęciem szczepionki, dzięki czemu więcej osób się wyszczepi. Przykłady: Ograniczyliśmy użycie testów – mniej testów = mniej przypadków – co oznacza: szczepionki działają. Wiadomość, że szczepionki zmniejszyły hospitalizację (chociaż nie zmniejszyły wskaźników infekcji ani przenoszenia). Oznacza to, że szczepionki działają, mimo że więcej osób zaszczepionych niż nieszczepionych jest hospitalizowanych. Wystarczy śledzić media głównego nurtu – wkrótce zobaczysz więcej przykładów tego trendu.

W sprawie: „standaryzuj, standaryzuj, standaryzuj. Pacjent nie jest samochodem. Szpitale to nie fabryki”. Pamiętam ten sam argument używany po 1997 roku w Ontario w sprawie reformy systemu edukacji. „Nie standaryzuj programów nauczania, poziomów osiągnięć, efektów uczenia się („standaryzowane testy”), oceniania i ewaluacji, raportowania. Student nie jest samochodem. Szkoły to nie fabryki”. To musi być znak naszych czasów. Równość. Robotyzacja ludzkości. Kolektywizm zastępujący indywidualizm. Powrót do komunizmu…

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Pandemia", "warianty", COVID-19, Depopulacja, Dezinformacja, Dywersja psychologiczna, Dzieci, Ekonomia, Eutanazja, Komunizm, Koronawirus, Korupcja, Kryminalna polityka, Leczenie, Media, Medycyna, Nauka, Opieka zdrowotna, Prawa człowieka, Rozsiewanie strachu, SARS-Cov-2, Segregacja i dyskryminacja, Skłócanie społeczeństwa, Spisek, Statystyka, USA, Wojsko. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.