Rola Polski w wojnie z Rosją?

Proponuję aby każdemu dupkowi w polskim Sejmie i Senacie dać karabin i wszystkich wysłać na linię frontu w pierwszej kolejności. Niech dadzą dobry przykład innym.

Plany aby Polska przejęła Lwów? Wojna światowa zacznie się od Polski? Kochani, jeśli będziecie nadal tolerować „nienasz” rząd, to tak się stanie. Co robią zachodni politycy w Polsce? Co robi brytyjski minister obrony w Polsce? Czy nadzoruje przekazywanie Ukrainie brytyjskiej broni przeciwpancernej, jak o tym mówi tutaj:

https://southfront.org/russia-would-really-hate-that-british-defence-secretary-discussing-ukrainian-nuclear-program-on-hoax-call-video/

Dlaczego Polska jest wypychana przez Zachód na pierwszą linię frontu już od 2016 roku, odkąd PiS doszedł do władzy?

Czy prawdziwie polski rząd by się na to zgodzil, czy by się zgodził na narażanie Polski, gdyby miał dobro Polski i Polaków na uwadze? Dlaczego inne kraje zachodnie unikają bezpośredniego udziału w tym konflikcie? Tu chodzi o coś innego. Tu chodzi o wyludnienie Ukrainy, tak aby Chazarzy mogli powrócić do Chazarii. Jedni wyemigrują, inni zginą. Stare wsie i miasteczka będą „za darmo” wyburzone aby umożliwić nowoczesną odbudowę. Już 10 lat temu Henry Kissinger powiedział, że Izrael nie utrzyma się na Bliskim Wschodzie dłużej niż 10 lat. W tym samym kierunku idzie projekt Polin. Zwróćcie na to uwagę i nagłaśniajcie to co ważne. W naszym rządzie i w naszych mediach mamy wystarczająco dużo agentów wpływu i zagranicznych lobbystów, aby uzasadnione były  tego typu podejrzenia i tego rodzaju ostrożność.

Ten wpis został opublikowany w kategorii NATO, Polska, Rosja, Ukraina, USA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.