Karol Dziuba – nauczyciel zeznaje na VI Poselskiej Komisji Śledczej.

Ważny komentarz: Drodzy państwo, panie Grzegorzu: Jeśli podstawą tych decyzji były tzw. Rapid Antigen Tests (szybkie testy antygenowe, które dają wynik w 15-20 minut), to musicie wiedzieć, że są one niedokładne, ponieważ wykazują wynik pozytywny, jeśli osoba testowana zjadła lub wypiła coś kwasowego, np. sok pomarańczowy, Colę, lub herbatę z cytryną. Uczniowie w Niemczech wiedzą o tym i zażywają takie płyny wtedy, gdy chcą pójść na „wagary”, po czym idą do dyrekcji szkoły, są testowani i są wysyłani do domu w celu izolacji. Ta informacja pochodzi od Prof. Ulrike Kämmerer, (human biologist and immunologist), o czym mówi ona w niedawnym (Day 7) wywiadzie dla Rainera Fuellmicha i niemieckiej Komisjii Grand Jury: The Court of Public Opinion, Day 7 (May 19, 2022) – PSYCHOLOGY and PROPAGANDA, wideo dostępne tutaj: https://www.bitchute.com/video/GQHm6w4sQGpw/ .

Prof. Ulrike Kämmerer jest trzecią i ostatnią osobą konsultowaną przez Komisję w tym wideo. Również, mówi tam ona o innych aspektach tych testów, a także testów PCR, które sprawiają, że ich stosowanie jako jedynego narzędzia diagnostycznego jest kompletnie bezwartościowe dla diagnozy czy ktoś ma czy nie ma tzw. Covida. Symptomy podobne do „Covida” występują również przy infekcjach innymi wirusami i bez klinicznej obserwacji symptomów oraz dodatkowych testów na obecność innych wirusów nie można jednoznacznie stwierdzić, że osoba testowana jest zarażona aktywnym wirusem SARS-Cov-2 i jest nosicielem tego wirusa zdolnym do zarażenia innych osób. Często się zdarza, że pacjenci są zakażeni kilkoma wirusami na raz. Ktoś może mieć pozytywny test na nieaktywne pozostałoci SARS-Cov-2 lub przeciwciała po dawniej przebytej chorobie Civid-19 i jednoczenie symptomy spowodowane innym wirusem (np. grypy, przeziębienia lub nawet alergii). Pozytywny wynik testów Rapid Antygen i PCR nie oznacza więc, że jest to wirus aktywny i że osoba jest „zakaźna”. U osób z symptomami, nie oznacza to również, że to ten wirus, a nie inne wirusy, jest odpowiedzialny za symptomy. Bardzo ciekawy i pouczający wywiad, (link powyżej), polecam.

Nie lubię teorii niesprawdzonych, więc z ciekawości wykonałem eksperyment. Wstałem dziś rano i „o szklance wody” wykonałem Rapid Antigen Test firmy BTNX, który u nas jest dostępny. Wynik NEGATYWNY. Potem wypiłem sok pomarańczowy i poprawiłem herbatą z cytryną i octem (tfu !!) i 50 minut po pierwszym wykonałem drugi test tej samej firmy. Oba wyniki były takie same. Widocznie uczniowie w Niemczech znają wiecej tajemnic ode mnie, albo ten test jest wyjątkowo dobry.

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Pandemia", Kwarantanna, Szczepionki, Testy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.