Archiwa kategorii: Uncategorized

Premiera książki „Powrót do Jedwabnego”? Niby wszystko można, ale terror narasta

„Polska jest najbardziej antysemickim krajem świata”? To chyba komplement? Tylko durnie dają się w kółko nabierać na te same sztuczki i przekręty. Porównując naszą reakcję z innymi narodami zachodnimi, należy powiedzieć, że jesteśmy w czołówce pod względem zdolności odkrywania lisa … Czytaj dalej

Opublikowano Uncategorized

„Gmina Żydowska NIE BĘDZIE RZĄDZIĆ w Polsce!”. TRWA PROTEST przeciwko blokadzie książki o Jedwabnem

Na ten sam temat: Zakazana PREMIERA KSIĄŻKI „Powrót do Jedwabnego” | Sumliński, Kurek, Budzyński Lewacka prowokacja w trakcie premiery książki o Jedwabnem! Jedwabne świadek medialnego kłamstwa

Opublikowano Uncategorized

List otwarty do posłów Konfederacji Wolność i Niepodległość

Poniższy list wysłałem do posłów Konfederacji na ich adresy w Sejmie RP: Konrad.Berkowicz@sejm.pl, Krzysztof.Bosak@sejm.pl, Grzegorz.Braun@sejm.pl, Artur.Dziambor@sejm.pl, Krystian.Kaminski@sejm.pl, Janusz.Korwin-Mikke@sejm.pl, Jakub.Kulesza@sejm.pl, Dobromir.Sosnierz@sejm.pl, Krzysztof.Tuduj@sejm.pl, Michal.Urbaniak@sejm.pl, Robert.Winnicki@sejm.pl —– Informuję, że na profilu FB Konfederacji – tutaj: https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/  – zostałem od wczoraj zablokowany i nie … Czytaj dalej

Opublikowano Uncategorized

PILNE! Kto stoi za bitwą na Marszu Niepodległości we Wrocławiu? Układ Wrocławski vs. Polscy patrioci

Komentarz: Pytanie – Dlaczego w Warszawie marsz był legalnie dozwolony, a we Wrocławiu marsz był zabroniony? Otóż odpowiedź nasuwa się sama, gdy zauważymy jedną rzecz: Już od wyborów samorządowych, lewacy (to jest koalicja PO – .Nowoczesna + przybudówki typu KOD) … Czytaj dalej

Opublikowano Uncategorized

Kogo kocha Duda i dlaczego ICH? Stanisław Michalkiewicz UJAWNIA II NCzasTV

Opublikowano Uncategorized

Podsumowanie Marszu Niepodległości 2019! | R. Bąkiewicz

Opublikowano Uncategorized | Dodaj komentarz

Krzysztof Bosak: nasz cel w następnych wyborach to 2 mln wyborców

Opublikowano Uncategorized

Stanisław Michalkiewicz rzeczowo masakruje definicję antysemityzmu organizacji międzynarodowej IHRA

Opublikowano Uncategorized

Marszu Niepodległości nikt nie powstrzyma! – Robert Bąkiewicz

Opublikowano Uncategorized

RAFAŁ ZIEMKIEWICZ – NARRACJA, ŻE PiS NIE MA WIĘKSZOŚCI SĄ DLA KOMPLETNYCH IDIOTÓW

Opublikowano Uncategorized

Miej w opiece Naród cały…

Obrazek | Opublikowano by

Prof. dr hab. Piotr Jaroszyński: To nie jest jeden naród, który się podzielił, tylko to są obcy…

– Andrzej Kumor rozmawia z prof. Piotrem Jaroszyńskim „Podstawowym punktem odniesienia jest, co dzieje się z człowiekiem. Czy mu to wychodzi na dobre, czy na złe, lepsze czy gorsze. A człowiek to przede wszystkim pewna świadomość, rozumienie tego, kim jest, co … Czytaj dalej

Opublikowano Uncategorized