Archiwa kategorii: Uncategorized

Dzisiejszy plakat …

… i złodziei.

Obrazek | Opublikowano by
Obrazek | Opublikowano by

„Swołocz” i „anty-polska świnia”?

– 123 lata zaborów, Cytadela, Brama Straceń, wywózki – fakt; – Najazd w 1920 roku wraz z importem rządu lubelskiego z Wandą Wasilewską, itd – fakt; – Pakt Ribbentrop – Molotow wraz z aneksem – fakt; – Napad na Polskę … Czytaj dalej

Opublikowano Uncategorized

Boże Narodzenie to symbol pewnej idei, życia w prawdzie, miłości i uczciwości …

… i tylko tego Wam życzę.

Opublikowano Uncategorized

Oświęcim był laboratorium koncernów farmaceutycznych. Farben/Bayer płacił za eksperymenty na więźniach

Niemiecki koncern kupował więźniów obozów koncentracyjnych, żeby zarazić zdrowych ludzi śmiertelnymi chorobami. Testowanie nowych leków przeżywała połowa „leczonych”, którzy na końcu i tak trafiali do komór gazowych. Przeczytaj cały artykuł… Więcej na ten sam temat: Dr Rath: Od III Rzeszy … Czytaj dalej

Opublikowano Uncategorized | Dodaj komentarz

Premiera książki „Powrót do Jedwabnego”? Niby wszystko można, ale terror narasta

„Polska jest najbardziej antysemickim krajem świata”? To chyba komplement? Tylko durnie dają się w kółko nabierać na te same sztuczki i przekręty. Porównując naszą reakcję z innymi narodami zachodnimi, należy powiedzieć, że jesteśmy w czołówce pod względem zdolności odkrywania lisa … Czytaj dalej

Opublikowano Uncategorized

„Gmina Żydowska NIE BĘDZIE RZĄDZIĆ w Polsce!”. TRWA PROTEST przeciwko blokadzie książki o Jedwabnem

Na ten sam temat: Zakazana PREMIERA KSIĄŻKI „Powrót do Jedwabnego” | Sumliński, Kurek, Budzyński Lewacka prowokacja w trakcie premiery książki o Jedwabnem! Jedwabne świadek medialnego kłamstwa

Opublikowano Uncategorized

List otwarty do posłów Konfederacji Wolność i Niepodległość

Poniższy list wysłałem do posłów Konfederacji na ich adresy w Sejmie RP: Konrad.Berkowicz@sejm.pl, Krzysztof.Bosak@sejm.pl, Grzegorz.Braun@sejm.pl, Artur.Dziambor@sejm.pl, Krystian.Kaminski@sejm.pl, Janusz.Korwin-Mikke@sejm.pl, Jakub.Kulesza@sejm.pl, Dobromir.Sosnierz@sejm.pl, Krzysztof.Tuduj@sejm.pl, Michal.Urbaniak@sejm.pl, Robert.Winnicki@sejm.pl —– Informuję, że na profilu FB Konfederacji – tutaj: https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/  – zostałem od wczoraj zablokowany i nie … Czytaj dalej

Opublikowano Uncategorized

PILNE! Kto stoi za bitwą na Marszu Niepodległości we Wrocławiu? Układ Wrocławski vs. Polscy patrioci

Komentarz: Pytanie – Dlaczego w Warszawie marsz był legalnie dozwolony, a we Wrocławiu marsz był zabroniony? Otóż odpowiedź nasuwa się sama, gdy zauważymy jedną rzecz: Już od wyborów samorządowych, lewacy (to jest koalicja PO – .Nowoczesna + przybudówki typu KOD) … Czytaj dalej

Opublikowano Uncategorized

Kogo kocha Duda i dlaczego ICH? Stanisław Michalkiewicz UJAWNIA II NCzasTV

Opublikowano Uncategorized

Podsumowanie Marszu Niepodległości 2019! | R. Bąkiewicz

Opublikowano Uncategorized | Dodaj komentarz