Komentarz: Czyż o tym nie wiedzieliśmy od dawna? I od dawna, gdy ktoś o tym mówił lub pisał, uciszano go epitetem „zwolennik teorii spiskowych”. No coż, ludzi głupich zawsze była większość na tym świecie i dlatego elitom potrzebna była „demokracja”.
Wyobraźcie sobie taką sytuację: W Waszym kraju, Wasi dziadowie i rodzice, Wasi bracia i siostry, Wasze dzieci oraz Wasi sąsiedzi i przyjaciele pracowali w pocie czoła aby zbudować sobie dobrobyt. Nie wykorzystywali nikogo, dorobili się własną pomysłowością i własną pracą. I nagle przychodzi jakiś bogaty bankier i mówi i mówi: „Od jutra wszystko będzie inaczej. Sprowadzimy tu migrantów, którzy w swoich krajach nie zbudowali dobrobytu, a Wy macie się z nimi podzielić tym co posiadacie. Bo ma być „zrównoważony rozwój”. Ja to nazywam kradzieżą, zwykłym złodziejstwem.




