Frasyniuk znów nawołuje do wojny domowej…

frasyniuk

W kwietniu 2016 roku, Onet.pl opublikował wezwanie Władysława Frasyniuka (Rotenschwanza), w artykule pt. „Władysław Frasyniuk: macie wyjść na ulice, walczyć o swoje prawa” – (http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wladyslaw-frasyniuk-macie-wyjsc-na-ulice-walczyc-o-swoje-prawa/8t4e0e). Frasyniuk nawoływał do niekonstytucyjnej rozróby i bratobójczej wojny w Polsce, do Majdanu 2 w Warszawie.

W grudniu 2016 roku Frasyniuk znów wzywał „cały naród” na demonstracje:

fras2

Może dla otrzeźwienia warto przypomnieć jak na jego kwietniowy apel zareagowali czytelnicy Onetu:

~ Przez osiem ostatnich lat żyliśmy na kolanach, a teraz wolimy umrzeć na stojąco. Za to wy żyliście leżąc wygodnie, więc teraz wasza kolej na kolana. I nie mówcie o braku demokracji, bo gdyby jej nie było to wszystkie wasze KOD-y kończyłyby się dla was w przechowalniach na styropianie. I sądzę że dla Polski to byłoby lepsze.To wy łamiecie demokrację nie pozwalając spokojnie rządzić legalnie wybranym władzom.To wasza banda zniewoliła Polaków na rzecz cwaniaków z Brukseli. Zdusiliście naszą gospodarkę pod dyktando zachodu,teraz u nas jest bezrobocie a oni robią interesy nas używając jako tanich roboli. Taką demokrację nam zafundowaliście i jeszcze chcielibyście dalej rządzić. Wasza kariera powinna się skończyć na zmywaku . W Polsce !

~ No cóż, znamienne jest że z okrągłostołowych pogaduch wykluczono „ekstremę” a zaproszono do nich tylko „ugodowców”, którzy niejednokrotnie mieli w swojej biografii socjalistyczną działalność lub flirt z komunistyczną władzuchną (Geremek, Michnik, Kuroń, Mazowiecki i inni). Ci sami panowie zafundowali Polakom „nocną zmianę” by nie dopuścić do lustracji i kompromitacji agentury, która zajęła miejsca na świeczniku i ani myślała o tym by się dać z tego świecznika zepchnąć.
Ten link który podałeś nie musi świadczyć o tym że Frasyniuk był agentem, ale na pewno świadczy że bez zbytniego obrzydzenia wszedł w interesy z dawnymi SB-kami i wcale mu nie przeszkadzało iż to towarzystwo zawłaszcza Polskę.

~ SZCZYT CHAMSTWA nawoływać ludzi do rozlewu krwi w imię tłustych kotów. Panie Frasyniuk przemawiał Pan kiedyś w Kościołach będąc na mszach. Robiliśmy zbiórki pieniędzy dla Pana rodziny i co Pan póznie zrobił / wyśmiewał wiarę zdradził rodzinę i dziś my mamy Panu wierzyć ? Za takie nawoływanie powinien Pan być aresztowany. My Polacy chcemy spokojnie żyć nas nie obchodzą wasze szemrane interesy i ogromna kasa Rzepińskiego za którą mamy się bić. Uważam że mamy obecnie za dużo demokracji bo pozwalamy by szuje donosiły na nasz kraj.

~ O jakie prawa Panie mamy walczyć????? Przecież wszyscy nie mamy firm ani tirów żeby się bać rozliczeń skąd się wzięły. Niech wyjdą ci co mają coś do stracenia a my robole możemy tylko czekać jak nam się byt poprawi i uczciwie na to zapracować. Nie wpuszczaj człowieku Polaków uczciwych w kanał i nie podburzaj przeciw władzy bo to kryminał. Nikt cię nie posłucha bo solidarnościowcy wpuścili nas w biedę przez swoje przekręty a teraz bronią swoich majątków przed ich odebraniem.

~ Tylko zdrajcy siedli do okraglego stolu biesiadnego i podzielili wladze pomiedzy siebie i zapewnili komuchom nietykalnosc !!!!! Ponad 90 % uczestnikow okraglego stolu bylo narodowosci zydowskiej to oni deccydowali o przyszlosci Narodu Polskiego , to oni rozkradli majatek narodowy ! Po dzien dzisiejszy ubecy i komunistyczny aparat PZPR ma wysokie emerytury a ci co walczyli o wolna i niepodlegla Ojczyzne dostaja najnizsze , to jest sprawiedliwosc ???? Czas skonczyc z tym ! a zdrajcow pod sad !

~ Dla mnie Frasyniuk i ci co się pod listem podpisali Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski, Bronisław Komorowski, Włodzimierz Cimoszewicz, Andrzej Olechowski, Radosław Sikorski, Ryszard Bugaj, Władysław Frasyniuk, Bogdan Lis i Jerzy Stępień…..NIE SĄ ŻADNYMI AUTORYTETAMI DLA WIĘKSZOŚCI POLAKÓW, te osoby to może są autorytetami dla ubeków, komunistów i zdrajców którzy podszywali się pod ruch Solidarność a tak naprawdę nic wspólnego z jego ideami nie mieli.
Te pseudo autorytety są odpowiedzialne za ROZSZABROWANIE POLSKIEJ GOSPODARKI, HANDLU I BANKÓW… i mam nadzieję że zostaną rozliczeni za to co zrobili.

~ Podrzegasz do rozlewu krwi i szukasz frajerow w polskim spoleczenstwie ktorzy by walczyli o Twoje koryto. Znamy te numery ale mam nadzieje ze Polacy nie dadza sie na nie nabrac.

~ NO PROSZE, już post UBECKI PUCZYSTA FRASYNIUK NAWOLUJE DO OBALENIA POLSKIEGO RZĄDU.

~ nie skunksie, ja o twoje 50 ciężarówek walczyć nie będę… A propos, skąd miałeś pieniądze na nie Władku?

~ Frasyniuk nawołuje Polaków do wojny domowej i do obalenia siłą legalnie wybranej władzy. Frasyniuk powinien być zatrzymany i postawiony przed Sądem.

Mam nadzieję, że Suwalczanie okażą rozwagę i rozsądek w obliczu nowych prób wywołania w Polsce wojny domowej. Niech się pro-Europejscy, post-komunistyczni i pro-amerykańscy Żydzi sami między sobą naparzają i niech nie szukają frajerów wśród Polaków. My się za ich kariery, emerytury, przywileje, biznesy i kasy bić nie będziemy. Czas zmądrzeć i rozwiązać ten problem raz na zawsze przy najbliższych wyborach. Czas zacząć wybierać „swoich”.

up4

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s