„Dzięki mnie świat się dowiedział w ogóle, że Suwałki istnieją”

https://radio5.com.pl/dzieki-mnie-swiat-sie-dowiedzial-w-ogole-ze-suwalki-istnieja

Komentarz:

„Anna Maria Anders udzieliła krótkiego wywiadu Radiu 5, w którym odniosła się do stawianych jej zarzutów. Jak stwierdziła, dzięki niej świat się dowiedział w ogóle, że Suwałki istnieją. Wyjaśniła, że jeździ do Waszyngtonu i mówi o Suwałkach, o zagrożeniu inwazją z Rosji i złej infrastrukturze. Zapewniła, że zależy jej na bezpieczeństwie Suwałk.”

Pani „Anders”: Inteligentni ludzie wiedzieli o Suwakach już dawno. Tylko nieuki o nich nie słyszały i głosiły, że leżą gdzieś „w Katowickiem”. Tak, to Pani słynna już wypowiedź.

Po drugie, Anders, Błaszczak i Zieliński złamali Kodeks Prawa Wyborczego i dlatego obecni na sali w Archiwum Państwowym w Suwałkach zaprotestowali. Anders kryje ten fakt chowając się za: „jestem już tym tematem zmęczona.” Co za obłuda – to ona powinna być sądzona. I jakie rozwiązanie widzi Pani „Anders”?

„Mi się zdaje, że błąd polegał na tym, że po prostu może tych ludzi nie należało wpuścić na taką wystawę /…/ i wtedy by nie było takiej sytuacji. Bo się zachowali źle, znaczy po prostu nieładnie…”

Jak z tej wypowiedzi widać, pani „Anders” nie ma pojęcia o tym, czym jest demokracja i o tym, że obywatele w państwie demokratycznym mają swoje prawa. „Źle i nieładnie” – i do tego „nielegalnie” – zachowała się pani „Anders” prowadząc agitację wyborczą w lokalu Archiwum Państwowego za publiczne pieniądze.

Po trzecie, obłuda i nieprawda. Od początku jej państwowej kampanii wyborczej, Anders prowokacyjnie podkreślała nieistniejące zagrożenie inwazją ze strony Rosji, głosiła jak bardzo jej leży na sercu bezpieczeństwo Suwałk i Podlasia, a na zagrożenie ze strony Rosji nie ma do dziś żadnych dowodów. Wszystkie te bajki służyły promocji rozmieszczenia na suwalszczyźnie baz i rakiet amerykańskich. Infrastruktura, o której też dużo mówiła, to lotnisko i szosy na potrzeby oddziałów szybkiego reagowania wzdłuż granicy Rosji. Cała ta jej demagogia wygląda na agenturę amerykańską w celu rozwijania prowokacyjnej polityki USA i Wielkiej Brytanii względem Rosji. Oczywiście, na podstawie kłamstw.

Jeśli chodzi o rzekomy „brak czasu” to tak zawsze jest gdy się sobie na talerz nakłada więcej jedzenia niż można zjeść. Obłudne tłumaczenie. Przez ponad dwa lata Mrs. Costa nie miała czasu dla „swoich” wyborców? Kto w to uwierzy? Ale na „inne spotkania” czas był:

W podsumowaniu: – żadnych więcej „spadochroniarzy” w Suwałkach i na Podlasiu. Reprezentantami tego regionu mogą być wyłącznie ludzie z tego regionu. Nie z Ameryki, nie z Warszawy, nie ze Słupska, itd. Żadnych spadochroniarzy nam nie przywoźcie.
I wybierajcie rdzennych Polaków, bez względu przynależność partyjną, na miejsce urodzenia, adres zamieszkania, religię, nazwisko i kolor włosów. Dość już tego kupczenia Polską. Dość przebierańców.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s