Marsz Niepodległości – drugie wideo KOD-u


Mój komentarz:

Ciekawe komentarze środowiska związanego z KOD-em. Tak jakby kilka petard i race były nie wiem jakim dowodem brutalności. Ciekawe co by napisali, gdyby nagle znaleźli się w samym środku bitwy pod Grunwaldem. To dopiero była brutalna rzeź ! Sami „faszyści” tam wymachiwali mieczami. I księża też błogosławili wojsko przed bitwą, a rycerze też śpiewali pobożne pieśni i modlili się o siebie i o Ojczyznę, za którą mieli ginąć. I było tam też wielu giermków, „prymitywów”, i analfabetów. I chwalimy ich do dziś. Może więc lepiej skończyć tą hipokryzję i przestać udawać, że nie wiemy o co chodzi.

Tak, dokładnie chodzi o to, że „Polska to nie Izrael” i dlatego Polską powinni rządzić Polacy. Tymczasem kto rządzi? W PiS-ie rządzą Żydzi. W PO też. I w Nowoczesnej. I w KOD-zie. I w głównych mediach, w oświacie, w ministerstwie zdrowia, w bezpiece, w rządzie, w sądach, w finansach, na giełdzie. I w Unii Europejskiej też, co jest dokładnie widoczne „gołym okiem”. Czy to jest zdrowa i demokratyczna sytuacja? Czy nie ma w niej ryzyka i zagrożenia, zwłaszcza, że historyczne doświadczenie wydaje się takie obawy uzasadniać? Paradoksalnie, dochodzi do tego, że Żydzi montują Obserwatorium Wyborcze, które ma kontrolować polskie wybory. Nasza Polska jest manipulowana, okradana, ogłupiana i sprzedawana, jak nie Niemcom i Unii, to Ameryce. Własność społeczna jest prywatyzowana, obcy kapitał zalewa nasze rynki i wywozi z kraju zyski. O to chodzi, że dość już tego. Dość skłócania, dość konfliktów, wojen, rebelii i rewolucji. Dość infliltracji, maskowania się pod przybranymi nazwiskami, udawania Polaków, skłócania narodu polskiego, okradania Polski, manipulacji opinii publicznej, przekrętów, afer i korupcji. Ten marsz wyraźnie pokazuje, że Polska ma tego dosyć.

Chcemy normalnie żyć. Udawaniem ofiar tego stanu rzeczy nie da się zamaskować. Skutki tego widzimy wokół siebie. Polska jest dziś kolonią Unii Europejskiej i poligonem Ameryki. Polska jest mniej niezawisła dziś, niż była za komuny. Nie kontrolujemy własnej armii, ani własnej gospodarki, ani rolnictwa, ani polityki fiskalnej i monetarnej. System, w którym państwo sprzedaje surowce i siłę roboczą, a ktoś inny zarabia na finansowaniu, technologii, produkcji i dystrybucji, to system kolonialny. Winne temu stanowi rzeczy są wszystkie kolejne rządy po 1989 roku. A Wasz bohater Wałęsa obiecywał zbudować „drugą Japonię”. Śmiech.

Zauważcie też, że ta młodzież, którą z takim oburzeniem krytykujecie, to młodzież wychowana za Waszych rządów, młodzież okradziona z rzetelnej edukacji, sensu życia i dostatniej przyszłości. Zamiast teatralnego oburzenia, uderzcie się w piersi – to Wy stworzyliscie Polskę, którą ta młodzież utożsamia.

Dlatego należy wrócić do proporcjonalności etnicznej w polityce oraz do zasady jaka istnieje w Izraelu, gdzie kluczowe stanowiska w państwie mogą być wyłącznie obsadzane przez gwarantujących lojalność narodową przedstawicieli rdzennej większości etnicznej, czyli w ich przypadku przez Żydów. W tym celu należy wrócić do rejestracji i proporcjonalnych wyborów według klucza etnicznego.

A jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda uświęcone religią, prawdziwe przygotowanie faszystów do boju i prawdziwa jatka niewinnych cywilów, polecam TEN ALBUM.

Światu i Polsce potrzebna jest odnowa, potrzebny jest powrót do normalności.

Wracając do dzisiejszych obchodów polskiego święta odzyskania niepodległości, pozwolę sobie zacytować kilka znalezionych w internecie komentarzy na ten temat:

Zwolennicy KOD-u:

Ewa Oranowska-Wróbel2:18 Honor i ojczyzna? A czy ta hołota ma jakikilwiek honor? Bo że wychowania za grosz nie ma to pewne ! skąd takie pokłady chamstwa sie biorą ?

Teresa Jankowska21:53 Za same ich mordy …po 10lat bez wyroku!!! Wyrzutki społeczeństwa,Bydło!!!!
Hali Tomaszewska12:35 Powinni pozamykać w obozach i przymusowa praca za kromkę chleba i czarną kawę
Teresa Jankowska18:31 Spęd bydła zakończony…teraz pognać ich do wagonow bydlęcych i wywieżć na sybir,niech się tampoganiają!!!!
Janusz Perzanowski35:54 Nietakt?? to zwykle i prymitywne chamstwo,ale czego mozna bylo sie spodziewacv po marionetce dziada z kotem.
Elżbieta Polkiewicz17:17 Paskudy wstretne kto ich wychowywal? za duzo w tylku maja i stad te marsze

Zwolenniczka KOD-u (Bożena Kuzdzal) do zwolenniczki Narodowców (Kai Godek):

I kto tu jest „prymitywnym chamstwem”?

Żeby polskim czytelnikom osłodzić tą smutną rzeczywistość, dodam, że nie jesteśmy w tej sytuacji sami. Oto komentarze Amerykanina pod artykułem dotyczącym podobnego problemu w USA – jak widać tam sytuacja jest gorsza, bo proces syjonizacji Ameryki trwa dłużej niż w Polsce i dlatego zaszedł dalej:

Tłumaczenie:

nacjonalista –

Ja jestem Amerykaninem i mam nadzieję, że Rosja i Syria przypieprzą Izraelowi. Ten naród kłamstw, podstępów i oszustwa. Modlę się o to by mój naród wyzwolił się spod syjonistycznego buta.

nacjonalista – w odpowiedzi dla Thraxite –

Thraxite, tyranami są Izraelici i, niestety, nasz naród jest kontrolowany przez Izrael. Oni kontrolują nasze banki, media, szkoły, nawet nasi polityczni przywódcy modlą się do syjonistycznego porządku (lub syjonistycznych rozkazów) ! Jest oburzające, co nasz naród doświadcza przez te węże.

nacjonalista – w odpowiedzi dla Navarone –

Navarone, ja myślę, że oni użyją ich gojowe marionetki Stany Zjednoczone i Unię Europejską do wsparcia ich gier. Ci podstępni ludzie sprowadzili multikulturalizm, nieufność i gejowską agendę do wszystkich zachodnich narodów. Mam nadzieję, że Iran utnie łeb tej hydrze i będziemy w stanie zerwać łańcuchy tego syjonistycznego porządku świata i oczyścić nasz kraj z jego agentur.

Na zakończenie życzę miłego poniedziałku. Oby nam się…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.