Miejsce Polski jest w Europie, ale …

… to nie znaczy, że Polska ma stracić suwerenność, i niezależność. Polska jest częścią Europy od X wieku n.e. – to fakt, którego nikt dziś nie może ograniczać jakimiś warunkami. Jest albo – albo. Albo jesteśmy państwem suwerennym i niepodległym, albo jesteśmy wchłonięci przez Unię, gdzie rządzi ktoś inny. Przestańcie nam wmawiać głupoty jakoby te dwie rzeczy mogły współistnieć. Dość tej wrogiej Polsce propagandy. Jej promotorzy to zdrajcy polskiej racji stanu i zdrajcy narodu polskiego. Działają na rzecz niemieckich planów Drang nach Osten i Mitteleuropa. Trzeba ich ignorować i odsunąć od politycznych wpływów.

Jak to zrobić? Do tego służą wybory. Jest tylko jeden problem. Oba liczące się obecnie obozy polityczne trzeba odrzucić – dlatego, że oba działają na rzecz różnych wrogów Polski –  i wtedy nie ma na kogo głosować bo powstaje próżnia wyborcza. Dlatego już dziś społeczeństwo musi się zacząć organizować. To jest osiągalne, ale trzeba wstać z fotela, odłożyć piloty, odłożyć smartfony i zacząć pracować z ludźmi. Czasu jest niewiele i trzeba zacząć już dziś. Ruch narodowy musi się zorganizować w jedną partię polityczną i wystartować w wyborach. Inaczej się nie da. To jest jedyna i konieczna droga skutecznego przeciwdziałania zakusom wrogów Polski.

Trzeba zacząć od małych, lokalnych grup – to jest wykonalne. Te grupy będą zalążkiem lokalnych organizacji. Następnie, akcja informacyjna i nabór w środowiskach lokalnych. Równocześnie, trzeba nawiązać kontakt z organizacjami narodowymi na szczeblu centralnym, które muszą się połączyć i zjednoczyć. Trzeba dokonać rejestracji grup terenowych i połączenia oddolnego ruchu w jedną, ogólnopolską organizację. No i, oczywiście, media – przynajmniej jeden, solidny i profesjonalny portal internetowy o zasięgu krajowym. Tylko w ten sposób ruch narodowościowy rozszerzy się na cały kraj i uzyska liczący się status polityczny.

Ale inicjatywa musi wyjść od dołu. Nikt za Was tego nie zrobi. Więc na co czekacie? Zacznijcie już dziś, teraz. I wybierajcie swoich, Polaków z krwi i kości, inaczej znów nastąpi infiltracja i przechwycenie ruchu „od środka”, przez „obcych”.

Tu ważna sugestia. Ruch narodowy powinien skompletować i ogłosić imienną listę osób, według klucza rejonowego i lokalnego, które angażowały się w przeszłości lub angażują się obecnie w działalność polityczną szkodliwą dla Polski. Te osoby powinny być wyłączone z list wyborczych, a jeśli tego nie da się osiągnąć, to zwolennicy ruchu niepodległościowego nie powinni na te osoby głosować. Dość chowania się za hasłem „wolność, równość, demokracja”. Na to trzeba zasłużyć lojalnością wobec Polski i polskiego narodu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.