Tylko zdrajcy mają powód żeby się bać patriotów

Pielgrzymka młodych narodowców na Jasną Górę

Szerzy się ostatnio w Polsce dziwne zjawisko. Pewne ugrupowania opozycyjne skupiają się wokół zamkniętych grup Fejsbuka, gdzie we własnym gronie uprawiają propagandę nienawiści w stosunku do przeciwników politycznych z obozów narodowo-patriotycznych. Tylko nie wiem czemu to ma służyć, bo przecież przekonanych przekonywać nie trzeba. Byłoby znacznie skuteczniej uprawiać taką propagandę „na zewnątrz”, właśnie w środowisku tych przeciwników.


Kontrdemonstracja tych, którzy się boją polskiego patriotyzmu

Na przykład, ekipy, które wywodzą się ze środowiska związanego z KOD-em (i są w większości kierowane przez osoby należące do jednej mniejszości etnicznej) jeżdżą po kraju i filmują lub fotografują akcje organizowane przez narodowców. Tymi filmami i zdjęciami dzielą się w internecie, wraz z często prymitywnymi i chamskimi komentarzami fałszującymi rzeczywistość, przedstawiając narodowców jako „faszytów”, „nazioli” itp. Nie ma to, oczywiście, nic wspólnego z prawdą, pokazuje jedynie, że tzw. „folksdojcze” i „szabesgoje” obawiają się ruchów patriotycznych. Ciekawe dlaczego?

Czyżby prawdziwe były pogłoski, że ludzie ci służą obcym agenturom, których cele są wrogie Polsce – (np. niemieckim planom Mitteleuropa wprowadzanym w życie pod płaszczykiem Unii Europejskiej)? Lub, że zmierzają do ograbienia Polski – (sprawa odszkodowań)? Lub wreszcie, że uczestniczą w realizacji planu zmierzającego do stworzenia na terenie Ukrainy i Polski państwa żydowskiego? Jeśli jakakolwiek z tych pogłosek jest prawdziwa, mam poważne zastrzeżenia do fotografowania i filmowania przez tych ludzi osób uczestniczących w akcjach narodowo-patriotycznych – tym bardziej, że środowisko etniczne tych ludzi już wielokrotnie w naszej historii uczestniczyło w donosach i represjach skierowanych przeciwko polskim patriotom.

A tu, na zakończenie, prawdziwa definicja nacjonalizmu – (zacznij w czasie 4:45) :

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.