Kaczyński składa oficjalny hołd Izraelowi

Kogo ty Kaczyński reprezentujesz, w czyim imieniu to mówisz? Nie w moim, nie w imieniu Twoich wyborców, nie w imieniu większości Polaków. I nie dlatego, że Polacy są anty-Semitami, bo nimi nie są, tylko dlatego, że znają swoją historię, znają fakty i są ludźmi uczciwymi, którzy na demagogię, propagandę i hipokryzję nie dają się nabierać. Poza tym, nie jesteś ani prezydentem Polski, ani jej premierem. Jesteś zwykłym posłem, więc nie masz prawa w imieniu całej Polski składać takich deklaracji i podejmować takich zobowiązań. I dlaczego Daniels wygląda tu jakby Ciebie trzymał na smyczy?

Kłamstwami mogłeś wygrać poparcie wyborców, ale do czasu. Ta bonanza już się kończy. Jesteś odpowiedzialny przed nami, a nie przed Danielsem i masz być lojalny wobec Polski, a nie wobec Izraela. Co robisz w sprawie nielegalnych roszczeń żydowskich o mienie bezspadkowe? Dlaczego wtrącamy się w wewnętrzne sprawy innych suwerennych państw? Dlaczego Polscy żołnierze mają bronić Izraela, który nielegalnie okupuje ziemie innych narodów? Dlaczego popieramy zbrodnie wojenne, zbrodnie przeciwko pokojowi i zbrodnie przeciw ludzkości popełnione przez Izrael i Stany Zjednoczone? Dlaczego łamiemy w ten sposób prawo miedzynarodowe i zasady współżycia obowiązujące w cywilizowanym świecie? Dlaczego bierzemy w tym udział? I kim jest Daniels, jaka jest jego rzeczywista rola w Polsce?

I dlaczego Polaków, którzy to ujawniają i przeciwko temu protestują wyzywasz od anty-Semitów – Ty, Żyd? Na podstawie kłamstw rozpętałeś w Polsce histerię anty-rosyjską i skłóciłeś naród – dlatego, aby wpuścić do naszego państwa wojska i rakiety NATO, dlatego aby prowadzić prowokacyjną wobec Rosji politykę i wysługiwać się amerykańskim planom wojennym na naszej ziemi, na koszt bezpieczeństwa i przyszłości Polski. Niebezpiecznie zbliżasz się do granicy, po której możesz zostać uznany przez polski naród za personę non grata. Ty. Daniels i Wam podobni. Kto działa na szkodę narodu i państwa polskiego nie jest anty-Semitą, jest zdrajcą. A dla zdrajców miejsca w Polsce nie powinno być.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.