Wielki Marsz STOP447 – narodowa mobilizacja! – (część 2)

Wróć do części 1 tego widea …

Proszę Państwa, postawię tutaj pewne tezy, z których powinniśmy zdawać sobie sprawę. Ta dzisiejsza demonstracja była punktem zwrotnym, który zmieni bieg historii nie tylko w Polsce, ale może także w innych państwach. Była punktem zwrotnym z wielu powodów:

– Po pierwsze, pewne tematy, dotąd uważane za tabu, przestały być tabu w sferze publicznej. Ta bariera, tak skrupulatnie konstruowana przez naszych wrogów, została raz na zawsze przerwana. Od dziś, rzeczy będą nazywane po imieniu, tak jak na to zasługują.

– Po drugie, wysiłki naszych wrogów, aby demonizować polskie ruchy narodowe, przedstawiając je jako „nazistów”, „faszystów”, „kiboli”, itp., zostały zniweczone. Naród miał okazję zobaczyć i usłyszeć, że nacjonalizm to właśnie patriotyzm, a polscy narodowcy to patrioci, którym na sercu leży przyszłość naszej Ojczyzny.

– Po trzecie, wyraźnie narysowano dziś linie frontu w tej walce o Polskę. Od dziś, wiemy kto jest kim w rządzie, w partiach politycznych i organizacjach społecznych, w mediach oraz w innych formach polskiego życia politycznego i publicznego.

– Po czwarte, sformułowane zostało ostrzeżenie pod adresem naszych krajowych piątych kolumn, tych ludzi, którzy służą wrogom zewnętrznym i wewnętrznym Polski i Polaków. Było to ostrzeżenie przed karą.

– Po piąte, położono podwaliny pod program reform, które mają naprawić tą złą sytuację w Polsce. Mam nadzieję, że program ten zaowocuje inicjatywami legislacyjnymi zmierząjącymi w kierunku zapewnienia Polsce suwerenności, i demokracji. Będzie to wymagało zmian konstytucyjnych, adekwatnych zmian w spisie ludności, zmian w kodeksie wyborczym, zmian w ustawie o mediach, oraz innych zmian, które razem zapewnią proporcjonalność reprezentacji i zapewnią, że Polską będą rządzić Polacy, a nie obce agentury i ich lokalni przebierańcy.

Dzisiejsza demonstracja była odpowiedzią Polaków na ataki, których od jakiegoś czasu doznajemy. Była wypowiedzeniem przez Polaków wojny naszym fałszywym, podstępnym i chciwym wrogom. Jest to wojna obrończa, czyli wojna sprawiedliwa. Wojna, którą musimy prowadzić w naszym własnym interesie oraz w interesie naszych dzieci i wnuków. Wojna przeciwko złodziejom, kłamcom, spiskowcom i zdrajcom. Wojna przeciwko politycznej korupcji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.