Oblicza narodowej zdrady. Kto szkaluje Polskę. Fakty są zastraszajace.

Media  w tym niezależna.pl informują:

„Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców, a ich ohydna postawa wobec uchodźców wywodzi się z czasów nazistowskich. Dziś w Polsce jest gorzej niż za komunizmu, wprowadzana jest dyktatura jak u Putina, manifestanci są zamykani, dławiona jest wolność mediów, likwidowane teatry, przeciwnikom rządu grożą śmiercią, doszło nawet do samospalenia. I tak w kółko: Schetyna mówi Niemcom o ksenofobicznym jadzie Kaczyńskiego, Tusk o scenariuszu Kremla, Wałęsa błaga o wyrzucenie Polski z UE. Wszystko w zagranicznych mediach, najczęściej niemieckich. Niby to znamy, ale dopiero zebrane razem pokazuje skalę rozpisanej na głosy kampanii – pisze w najnowszym numerze tygodnika „Gazeta Polska” Piotr Lisiewicz.

Można śmiało przypuszczać, że w podręcznikach historii postawa czołowych polityków opozycji i najważniejszych publicystów, udzielających wywiadów zagranicznym mediom, w których kłamliwie szkalują Polskę, będzie opisana jako nowe wcielenie targowicy (…).
Trzeba zebrać to właśnie teraz, bo przed wyborami do PE rusza kolejna fala szkalowania Polski. 15 marca w niemieckim „Sueddeutsche Zeitung” Grzegorz Schetyna tak mobilizował Niemców do walki z polskim obozem niepodległościowym:

Dlaczego Polakom można tak łatwo aplikować dawki ksenofobicznego jadu? Niemiecki czytelnik jest intensywnie przygotowywany od kilku lat do odpowiedzi na to pytanie. Na łamach „Deustche Welle” przeczytać mógł artykuł Jana Tomasza Grossa, w Polsce paradującego dumnie z kartką „Najgorszy sort Polaków”. Czyli z przekazem w pełni tożsamym z linią partii Schetyny. Z artykułu tego dowiedział się, że Polacy w czasie II wojny światowej „zabili więcej Żydów niż Niemców”. Czy to tylko kontrowersyjny sąd kogoś, kto uważa się za badacza historii? Ależ nie, Gross przedstawił go jako uzasadnienie OBECNEJ polityki rządów PiS, która jest niezgodna z interesami Niemiec. Na łamach „Die Welt” postawił tezę, że Polacy nie chcą imigrantów, bo „ohydne oblicze Polaków pochodzi jeszcze z czasów nazistowskich”. Polacy są niechętni uchodźcom, ponieważ nie rozprawili się z własnym antysemityzmem.”…..

Dlaczego kogoś kto szkaluje i przekazuje fałszywe, nieprawdziwe informacje na temat Polski i narodu polskiego nie odpowiada karnie ? Trzeba raz na zawsze z tym skończyć! Dlaczego mamy to znosić ? Pod sąd z takimi albo olbrzymie kary!

Skala antypolskiej propagandy np. w Niemczech na wszystkich bez wyjątku portalach i w prasie dorównuje tej z lat trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku Josefa Goebbelsa… tyle,że dziś autorami prawie wszystkich bez wyjątku szkalujących Polskę i Polaków publikacji są polscy dziennikarze głownie z GóWna Szechtera,ale i wielu innych szczujni. Polska przedstawiana jest jako kraj rządzony przez neofaszystów i nacjonalistów znajdujący się na skraju wojny domowej,gdzie prześladuje się mniejszości i Żydów.A to wszystko ukazuje się w kraju w którym wg samej kanclerz Adolfiny Merkel rząd nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa żadnemu obywatelowi pochodzenia żydowskiego,w kraju,który skapitulował przed islamska nawałą…

Trudno się dziwić takim jak Tussk czy Schetyna zawsze będą bronić obcych interesów bo dla nich polskość to nienormalność! Ale dziwię się wyborcom którzy nadal chcą głosować na tych ludzi! To chyba tak na zasadzie, na złość babci odmrożę sobie uszy.

Wybiorą będą mieli ośmiorniczki, złodziejstwa, afery, zabieranie pieniędzy, bieda, zaszczucie, brak patriotyzmu a na ulicach Islam, a w szkołach LGBT. taką Polskę ci UBecy chcą ?


Źródło: https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/946229,oblicza-narodowej-zdrady-kto-szkaluje-polske-fakty-sa-zastraszajace

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s