Drugie szydło wylazło z worka Koalicji Europejskiej

Wczoraj ( w środę) wieczorem zamieściłem pod tym wpisem na koncie FB Bożeny Kamińskiej następujący komentarz – (zaznaczam, że strona kandydatki Kamińskiej jest publiczna):


(Kliknij w powyższą kopię wpisu, aby ją obejrzeć w 100% wielkości)

Dziś rano (czwartek) znalazłem te „wiadomości” na moim koncie FB:

Wiadomość 1:


(Kliknij w powyższą wiadomość aby ją obejrzeć w 100% wielkości)

Wiadomość 2:


(Kliknij w powyższą wiadomość aby ją obejrzeć w 100% wielkości)

Przypadek? Nie sądzę.

Chcę zaznaczyć, że to co Facebook, w tym przypadku, ocenzurował, jest oryginalnym fragmentem z oficjalnego oskarżenia Hansa Franka, generalnego gubernatora okupowanej przez Niemcy podczas II Wojny Światowej Polski. Ten tekst aktu oskarżenia przeciwko Hansowi Frankowi, wydany przez Międzynarodowy Trybunał Zbrodni Wojennych w Norymberdze w 1945-46 roku, otrzymałem z oficjalnych zbiorów brytyjskich kilka lat temu. (Tłumaczenie powyższego fragmentu na język polski jest moje.) Dla zainteresowanych, załączam również kopię tekstu wyroku wydanego przez Trybunał Norymberski przeciwko Hansowi Frankowi.

Jak widać, komuś zależy na ukryciu przed Polakami prawdziwej historii Polski, aby uzasadnić kłamliwe oskarżenia Polaków o zbrodnię Holokaustu. To z kolei, jest potrzebne aby ukraść Polsce i Polakom ogromne odszkodowanie na podstawie nielegalnych roszczeń żydowskich za mienie bezspadkowe.

Tak więc i tu wszystko jest jasne, maski opadają jedna po drugiej, podczas gdy nasza kandydatka woli odwiedzać patrona, którego niektórzy nazywają suwalskim „rabinem”, zamiast odpowiadać na pytania zainteresowanych wyborami Polaków. O dawnych bliskich układach tego patrona z komunistami opowiem, jeśli zajdzie tego potrzeba.

Samo życie.


Uwagi końcowe

Uwaga 1: Jeśli chodzi o zamieszczone przeze mnie stwierdzenie „(Żydzi znów mieszają)”, jest to stwierdzenie faktu. Każdy uważny obserwator wie o tym, że to właśnie działacze partyjni i inni, głównie ze środowiska żydowskiego skupionego w Koalicji, są za całkowitą integracją Polski w Unii Europejskiej, że to oni organizują w tym celu zadymy i że to właśnie osoby pochodzenia żydowskiego popierają nielegalne i oparte na kłamstwach roszczenia żydowskie z tytułu mienia bezspadkowego. Może się wydawać, że używając zwrotu „Żydzi znów mieszają” uogólniam, ale w istocie tak nie jest. Pamiętamy niedawne oświadczenie biura premiera Izraela Benjamina Netanyahu w odpowiedzi na krytykę jego oświadczenia, że „Polacy mordowali Żydów”. Biuro stwierdziło, że Netanyahu mówił o Polakach, a nie o narodzie polskim, czyli nie o „wszystkich Polakach”. Używając tej samej logiki, stwierdzam, że pisząc o Żydach, mam na myśli Żydów, a nie „wszystkich Żydów”.

Uwaga 2: Nie mam żadnych wątpliwości, że zorganizowana kampania szkalowania dobrego imienia Polski i Polaków, jakiej dopuszczają się ostatnio przywódcy Izraela oraz niektóre organizacje i ugrupowania żydowskie, upoważnia mnie do odpowiedzi wprost, bez owijania w bawełnę, na temat tego co moim zdaniem jest istotą problemu.

Uwaga 3: Potwierdzam tu moje przekonanie, że sytuacja, kiedy w jakimkolwiek państwie, jedna mniejszość etniczna kontroluje rząd, główne partie polityczne, wiele „obywatelskich” organizacji społecznych oraz główne media, jest ani normalna, ani demokratyczna. Jestem zdecydowanie przeciwny nieproporcjonalnemu udziałowi jakiejkolwiek mniejszości etnicznej we władzach krajowych i lokalnych, ponieważ sytuacja taka jest niebezpieczna i zawiera w sobie zalążki zagrożeń wobec państwa i narodu polskiego. Zwłaszcza kiedy taka mniejszość etniczna swoim własnym postępowaniem udowodniła, że historycznie nie zawsze była lojalna wobec kraju osiedlenia i jego mieszkańców. Obecna sytuacja, zdaniem wielu obserwatorów, jest tego najlepszym przykładem.

Uwaga 4: Obiecane Pani Bożenie tłumaczenie fragmentu tego samego aktu oskarżenia, dotyczącego polityki Niemiec nazistowskich wobec Polski, Polaków i polskiej gospodarki, zamieszczę później, znajdziecie je państwo w następnym artykule, jutro rano.


Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.