Koniec kolejnej blokady na FB – na jak długo – do następnych wyborów?

Właśnie dziś, przed chwilą zostałem łaskawie „odblokowany” przez komunistyczno-syjonistyczną agenturę z Fejsbuka. Tym razem blokada nastąpiła przed samymi wyborami do PE, a jako jej powód podano następujące kłamstwa:

Czy ukrywam swoją prawdziwą tożsamość i czy podszywam się pod inne osoby? Sami oceńcie:


(Kliknij w powyższą kopię, aby ją powiększyć)

I co to są „nieautentyczne konta” i dlaczego nie wolno mi mieć kilku kont? Np. jedno dla rodziny i znajomych, drugie dla zainteresowań zawodowych lub hobby, trzecie, dla kariery sportowej, czwarte – po angielsku, itd? Komu to przeszkadza i dlaczego?

No i to „zwodzenie ludzi w postach, komentarzach lub poprzez inną aktywność”. Poprzez inną aktywność? Nie wasz zas*any interes co robię poza Fejsbukiem, Fejsbuk ! A zwodzeniem zajmują się prawie wszystkie media i wszyscy politycy, także wasi lewicowi sojusznicy – i to jakoś wam nie przeszkadza ? Niedojrzała banda wyrostków, służąca agenturze, zapewne za pieniądze. I to tylko się mi zdarza w polsko-języcznych komentarzach i w polsko-języcznym Fejsbuku. Ciekawe kto i w czyim interesie go zinfiltrował? Albo, kto na tym w Polsce trzyma rękę? Stare Kiejkuty? PiS? Czy jeszcze inna banda zaprzańców pracujących dla wywiadu np. niemieckiego lub amerykańskiego? A może Wańka?

Ale nie tylko powód był „fake”, cały ten proces blokowania jest „fake” i służy wyłącznie politycznej cenzurze. Powiadomienie o zablokowaniu zawiera link, gdzie rzekomo można się odwołać od takiej decyzji Fejsbuka:


(Kliknij w powyższą kopię, aby ją powiększyć)

No i oczywiście, to jest oferta „fake”. Można wypełnić ten „formularz i wysyłać go tysiące razy, co minutę:


(Kliknij w powyższą kopię, aby ją powiększyć)

… ale poczta i tak nie będzie wysłana, bo tak jest ten proces zaprogramowany. „Ślepa uliczka”:


(Kliknij w powyższą kopię, aby ją powiększyć)

No, to teraz wiecie jaka „demokracja” panuje na Zachodzie i w Polsce.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.