CZY LGBT CELOWO OBRAŻA KATOLIKÓW ?

Komentarz:

Noooo, proszę pani, pani „nawet do końca nie rozumie co ten gadżet miał symbolizować”? Jaka niedomyślna… Może lusterko pani przysłać? Kulczyńska sama podpowiada, już jaśniej nie może, nazywając „ten gadżet” – „cipkomaryjka”. A pani udaje głupią, a jednocześnie to słowo najwyraźniej nie chce pani przejść przez usta. Pruderia i Hipokryzja.

Droga pani. oburza panią, że ktoś postuluje 2 lata więzienia za stworzenie „jakiegoś małego gadżetu”. To tak jakby pani na gwałt pedofilii mówiła, że ktoś tylko małym paluszkiem dotknął dziecko. Nieświadomie. Tak jakby to była jakaś niewinna pomyłka. Naprawdę, niech pani przestanie się kompromitować. Kulczyńska doskonale wiedziała co robi i była to oczywista prowokacja, tak zresztą jak i sama prowokacja białostocka, w której brali udział przebierańcy z warszawskiego i białostockiego środowiska KOD-u. Są na to dowody w postaci zdjęć.

Och, pani „nie wie jaka była intencja Kulczyńskiej”? Biedulka. A czy pani ma w ogóle mózg? Dam pani przykład. Ten obrazek:

– albo ten: –

– też pani nie wie jaka jest za nimi intencja? Czy raczej widzi pani rzeczy wybiórczo, tylko w jedną stronę?

Za obrazę symboli religijnych lub postaci religijnych Islamu, jego wyznawcy wydają wyroki śmierci. Czym więc jest wyrok 2 lata? Jest wyrazem tolerancji Katolików. Bzdury pani opowiada – obraza symboli religijnych jest obrazą ludzi wierzących. W kraju, gdzie jest zagwarantowana „wolność wyznania” taka akcja jest i powinna być nielegalna. Do tego, mamy tu do czynienia z prowokacją polityczną zmiarzającą do zawładnięcia Polski przez „obcych”.

Na Zachodzie organizacje LGBT walczą o prawo do małżeństwa i adopcji dzieci od dawna. Najwyraźniej chodzi tu o benefity przysługujące rodzinie i rodzicom lub opiekunom mającym na wychowaniu dzieci. Chodzi zatem o kasę, cała reszta argumentów to ideologia na poparcie tego oczekiwania. Rozszerzenie benefitów zawsze odbywa się na koszt wszystkich podatników i dlatego wszyscy podatnicy mają prawo do udziału w tej decyzji, na ogólnie przyjętych zasadach demokratycznych. Argument, że ludzie LGBT także płacą podatki jest niewystarczający, ponieważ środowisko to jest nieliczne i nie byłoby w stanie pokryć kosztu przypadających na nie benefitów. Koszty te pokrywają wszyscy, łącznie z rodzicami dzieci dorosłych, osobami bezdzietnymi, samotnymi i emerytami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kultura, Polityka, Praworządność. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.