Apel do władz Polski: na Pomorzu nienawiść znów uderza na oślep

W liście otwartym marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk wzywa kręgi rządzące w Polsce do interwencji ws. ataków na prezydent Gdańska Aleksandrę Dulkiewicz.

Przeczytaj cały artykuł …

Komentarze:

Krystyna Wilanowska
2019-08-11  15:54  11.08.2019
Gdańskiem rządzi agentura niemieckich Żydów. Niemcy uważają, że tzw. „polskie ziemie odzyskane” w tym dawne Wolne Miasto Gdańsk, są tymczasowo pod administracją Polski. Nie ma czegoś takiego jak ziemie odzyskane, to Niemcy /…/ wyrwały nam i przywłaszczyły ziemię… To prawda, niszczy się wszystko, co może świadczyć o polskości tych ziem, chociażby pomnik ks. Jankowskiego i zbezczeszczenie jego pamięci. Dawne miasto Słowian –Kodan czyli Gdańsk, zbudowane przez naszych przodków, było jedną z pierwszych stolic Wielkiej Lechii.

Lech Biegalski
2019-08-12  05:36  12.08.2019
A czego można oczekiwać od Pani Prezydent, której kandydaturę w zorganizowany sposób popierało środowisko KOD-u, Koalicji i innych ugrupowań działających tak, jakby były agenturami niemieckimi? Panią prezydent, która zapomniała, że Westerplatte jest polskim miejscem martyrologii narodowej, polskim terytorium podlegającym rządowi w Warszawie? Pani prezydent, która rozpoczęła swoje urzędowanie od usunięcia, na podstawie nieudowodnionych pomówień, pomnika ks. Henryka Jankowskiego, symbolu Polskości Gdańska? Pani prezydent, która popiera całkowitą integrację Polski w Unii Europejskiej będącej narzędziem dominacji niemieckiej w Europie i całkowitą utratę przez Polskę suwerenności na rzecz Niemiec? Śni jej się, że jest prezydentem Wolnego Miasta Danzig? Won %#*&!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.