Ciąg dalszy ataku żydokomuny na Polskę


Władimir Żyrinowski

To już drugi sygnał świadczący o tym, że „liberalno – demokratyczna” międzynarodówka, (niekiedy zwana „żydokomuną”), przechodzi do kolejnego etapu ataku na Polskę, tym razem obwiniając ją o wybuch II Wojny Światowej. Po zasygnalizowaniu tej ofensywy w USA na łamach The Unz Report, przyszła kolej na rosyjskich neokomów. Jak donosi dzisiejsza polska edycja Sputnika, szef Liberalno Demokratycznej Partii Rosji i członek Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy Władimir Żyrinowski, (syn polskiego Żyda Aszkenazi Wolfa Isaakowicza Ejdelszteina),

„… określił Polskę głównym winowajcą wybuchu II wojny światowej. Zaznaczył także, że to właśnie Polska, kierowana przez Józefa Piłsudskiego, w latach 30. była jednym z pierwszych sojuszników Adolfa Hitlera.”

Widać z tego, że zakłamywanie historii II Wojny Światowej trwa, ciekawe w jakim celu ? Jedno jest pewne – takie zorganizowane obracanie światowej opinii publicznej przeciwko Polsce nie jest przypadkiem. Zbiega się ono w czasie z roszczeniami żydowskimi i z nasiloną propagandą zmierzającą do całkowitej integracji Polski w Unii Europejskiej. W Polsce wyznawcami tego kierunku politycznego są niektórzy działacze Koalicji Obywatelskiej, a sama Koalicja unika zdecydowanego potępienia tych zagrożeń oraz wspierających je aktów szkalowania państwa i narodu polskiego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Historia, Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.