Cenzura w stylu komuny w kampanii Bożeny Kamińskiej

Link do widea Pani Kamińskiej

Pani Kamińska lub jej ludzie kilkakrotnie dziś usunęli spod tego jej widea mój komentarz – jako spam. Sami oceńcie, czy to jest spam, czy argumenty, których nie lubi pani Kamińska, bo mam na ten temat inne zdanie niż ona. Takie kampanie wyborcze, gdzie usuwa i cenzuruje się głos ludzi o innych pogladach, mieliśmy za komuny. Wstyd mi za Panią, Pani Bożeno. A oto usuwany przez nią lub jej drużynę komentarz:

Pani Bożeno, koncept trasy Via Baltica i Rail Baltica był oryginalnie zasugerowany przez stronę NATO i USA – o tym od początku swojej kampanii wyborczej nadawała też Anna Maria Anders, którą wiadomo kto nam przysłał „w teczce”. Te konstrukcje i lotniska wzdłuż granicy z Rosją, to infrastruktura na potrzeby sił szybkiego reagowania NATO.

Doskonale, że będą z nich w czasie pokoju korzystać mieszkańcy regionu, ale proszę pamiętać, że obecność armi amerykańskiej oraz ich rakiet na ziemiach polskich i w krajach bałtyckich, a także prowokacyjne manewry na samej granicy Rosji, z potencjałem zblienia się na odległość 560 km od Moskwy i zablokowania rosyjskiej bazy morskiej w Petersburgu, wystawiają nasz kraj, a zwłaszcza tzw. Przesmyk Suwalski, na ogromne niebezpieczeństwo. Na tej samej zasadzie Amerykanie interweniowali podczas kryzysu kubańskiego w 1962 roku i omal nie doszło do wojny nuklearnej.

Ameryka wykorzystuje Polskę w przygotowaniach do konfrontacji militarnej z Rosją – na naszym terytorium. Bez względu na końcowy wynik takiej konfrontacji, w jej początkowej fazie najbardzie ucierpi na tym właśnie Polska, a w Polsce, nasz region. Każdy medal ma dwie strony i trzeba być bardzo ostrożnym ze sprzedawaniem wyborcom takich projektów.

Na podobny temat:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.