Krzysztof Bosak do Scheuring-Wielugus: Pani hańbi powagę polskiego Sejmu!

Obejrzyj ten fragment programu

„Tuż po Marszu Niepodległości poseł i rzecznik Konfederacji Krzysztof Bosak znalazł się w jednym programie z panią poseł Scheuring-Wielgus i wprost powiedział co sądzi o jej skandalicznym działaniu, które miało na celu sprowokowanie zamieszek i awantur na marszu. Cała prawda wyłożona na stół! To był merytoryczny nokaut lewicy!”

Mój komentarz: – To samo środowisko, ten sam styl, ci sami zadymiarze. I farbowane włosy nie pomogą. Widzimy tu jak działa „głowa węża”.

Pani poseł: – „Obywatele RP stali na rondzie de Gaula z hasłem Konstytucja.” To samo lewactwo powiewa Konstytucją występując o całkowitą integrację Polski w Unii Europejskiej i utratę przez Polskę suwerenności – co jest sprzeczne z tekstem Konstytucji. Środowisko to podejmuje działania zadymiarskie i szczególnie koncentruje te działania na ziemiach, na których „odzyskaniu” najbardziej zależy Niemcom (Gdańsk, Wrocław, Giżycko / Prusy). Widzimy też emisariuszy i „wielbicieli” tego ruchu w Suwałkach, zapewne po drodze do odzyskania przez Niemcy Kaliningradu – o czym właśnie dziś donosi prasa rosyjska.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.