„Na świecie jest coraz więcej wariatów”! Izrael wojuje rękami USA! | S. Michalkiewicz

Komentarz:  Nie, nie nie. Żadne srebrniki ani zawieszenie ustawy 447 nie usprawiedliwią udziału Polski w okupacji innego państwa i w zabijaniu jego obywateli po to by umożliwić nielegalny i kryminalny rozrost Izraela. Polska nie jest Judaszem, Polska nie jest prostytutką. I Polska nie może uczestniczyć w zbrodniach wojennych.

Zabójstwo Sulejmaniego dało przykład, że jest dopuszczalne i usprawiedliwione mordowanie przeciwników politycznych. A teraz wyobraźmy sobie, że z tego przykładu skorzystają przeciwnicy Trumpa w Stanach Zjednoczonych. Ciekawa sytuacja. Więcej powiem, wobec tego jest również usprawiedliwione i możliwe zdalne zadawanie przeciwnikom politycznym np. zawału serca. Wystarczy na ich adres IP wysłać ścieżkę audio lub wideo z nałożoną częstotliwością i modulacjami, które powodują zaburzenia w rytmie serca, niszczą nam oczy, powodują raka skóry lub lasują nam mózgi. Takie technologie już istnieją i dawno były przedmiotem badań w przemyśle militarnym.

Trzeba też wyłączać swój modem i nie nosić telefonu komórkowego „na sercu” lub przy głowie, a najlepiej go przełączyć na „Airplane Mode”, całkiem wyłączyć lub wyrzucić. W technologii 5G i przy wieżach rozmieszczonych co 200 metrów nie będzie gdzie od tego uciec. Telefon jeszcze można odłożyć i wyłączyć, ale chipa już trudniej sie pozbyć, a chip, jak adres IP, będzie nas indywidualnie identyfikował. Będą mogli nas nie tylko śledzić i szpiegować, będą mogli niewygodnych ludzi gasić jak świeczki – zdalnie. Przecież pomyślcie – jak email może przyjść na wasz indywidualny adres, to taka paczuszka lub aplikacja też znajdzie do Was drogę. Tych z Was, którzy myślą, że „nasz rząd na to nie pozwoli”, odsyłam do przemyślenia zabójstwa Sulejmaniego jeszcze raz. Naiwność to rodzaj głupoty.


Książka, o której mówi Michalkiewicz:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.