Robert F. Kennedy, Jr.: Globalna Agenda Szczepień Billa Gatesa

Robert Kennedy, Jr., syn zamordowanego senatora USA Roberta F. Kennedy’ego, spędził życie walcząc o sprawy, które są mu bliskie, w tym sprawy kontrowersyjne. Przez ponad trzy dekady Kennedy, Jr. pełnił funkcję adwokata w najważniejszych grupach zajmujących się ochroną środowiska i występując w procesach przeciwko gigantom korporacyjnym. Niedawno zakwestionował bezpieczeństwo szczepionek, ściągając na siebie krytykę głównego nurtu naukowców, a nawet członków własnej rodziny. Robert jest przewodniczącym organizacji Childrens Health Defense – (Obrona zdrowia dzieci).

„Dla Billa Gatesa programy szczepień są strategiczną filantropią, która przynosi profit jego licznym firmom zajmującym się szczepionkami, (włączając w to ambicje firmy Microsoft do kontrolowania globalnego programu identyfikacji poprzez szczepienia). Daje mu to dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną. Obsesja Gatesa na temat szczepionek wydaje się wynikać z jego wyobrażenia, że technologią szczepionkową może on uratować świat.

Gates za sumę 450 milionów dolarów przejął program szczepienia w Indii. Program ten wynosił do 50 dawek szczepionki do piątego roku życia.

Indyjscy lekarze obwinili Gatesa o to, że w wyniku jego programów szczepionkowych 490 tysięcy dzieci na przestrzeni czasu 2000-2017 zostało sparaliżowanych. W 2017 roku rząd indyjski zatrzymał programy Gatesa i poprosił go o opuszczenie Indii. Od tego czasu zanotowano w Indiach zmniejszającą się liczbę paraliżu u dzieci.

Również w 2017 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) oświadczyła, że występująca fala polio jest skutkiem programu szczepień. Największe epidemie w Kongo, Afganistanie oraz na Filipinach były połączone ze szczepionkami. Około 70% wszystkich przypadków polio, globalnie, ma swoje źródło w szczepionkach.

W roku 2009 fundacja Billa Gatesa finansowała testowanie eksperymentalnych szczepionek HPV dla 23 tysiący młodych dziewcząt w indyjskich wioskach. W 1200 przypadkach miały one mocne uboczne działanie, wywołując choroby systemu odpornościowego i bezpłodność u tych dziewcząt. Siedem z nich zmarło. Do tych szczepień dziewczynki były nieetycznymi sposobami zmuszane. Sprawa trafiła do indyjskiego sądu.

W roku 2010 fundacja Gatesa opłaciła testowanie w Afryce trzyfazowego szczepienia na malarię. Po tych szczepieniach 151 niemowląt zmarło, a 1048 z 5949 doznało mocnych skutków ubocznych jak paraliż, ataki epilepsji i inne.

W roku 2002 na Saharze ludzie Gatesa przeprowadzili przymusowe szczepienia na Meningitis (Zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych). Skutkiem tych szczepień ok. 50 dzieci z 500 zaszczepionych doznało paraliżu. Południowo-afrykańskie media stwierdziły, „Jesteśmy królikami doświadczalnymi dla firm farmaceutycznych.” Były ekonomista Nelsona Mandeli, profesor Patrick Bond, opisał filantropijne praktyki Gatesa jako „bezwzględne i niemoralne”.

W roku 2010 Gates dał WHO 10 miliardów dolarów i powiedział, że tą dekadę musimy zrobić szczepionkową dekadą. Jeszcze w tym samym roku oświadczył, że nowe szczepienia mają zredukować światową populację ludności.

W roku 2014 Gates spotkał się z zarzutami w Kenii, że tysiące kobiet zostały wysterylizowane szczepionkami na tężec . Wyniki badań szczepionek Gatesa pokazały, że w jego szczepionkach znajdują się chemiczne dodatki służące sterylizacji.

Zarzuty te były początkowo odpierane, ale w końcu WHO przyznało, że od 10 lat pracowało nad sterylizującą szczepionką. Podobne zarzuty padły z Tanzanii, Nikaragui i Meksyku.

Przeprowadzone w 2017 roku studia wykazały, że należące do programu WHO szczepionki DTP zabiły więcej dzieci niż dzieci, które uratowały. Szczepione dziewczynki miały dziesięć razy większą umieralność jak nieszczepione.” WHO odmówiła wycofania tych szczepionek i kontynuowała ich coroczną aplikację afrykańskim dzieciom.

Zwolennicy zdrowia publicznego na całym świecie oskarżają Gatesa o redukcję finansowania takich projektów WHO jak czysta woda, higiena, odżywianie i rozwój gospodarczy. Fundacja Gatesa wydaje na te cele tylko około 650 milionów dolarów ze swojego 5 miliardów dolarów budżetu. Zarzucają mu, że, przekierował zasoby fundacji na realizowanie swojej osobistej filozofii, zgodnie z którą dobre zdrowie pojawia się tylko w strzykawce.

Dzięki swojej filantropii Gates kontroluje WHO, UNICEF, GAVI i PATH, Gates finansuje prywatną firmę farmaceutyczną, która produkuje szczepionki. Gates przekazuje 50 milionów dolarów do 12 firm farmaceutycznych w celu przyspieszenia opracowania szczepionki koronawirusowej. W swoich ostatnich wystąpieniach w mediach Gates wydaje się pewny, że kryzys Covid-19 da mu teraz szansę narzucenia dyktatorskich programów szczepień wszystkim amerykańskim dzieciom i dorosłym.


Wszystko wskazuje na to, że obecna polityka szczepionkowa WHO i Billa Gatesa jest narzędziem do przejęcia władzy przez Deep State, który bez instrumentów cyfrowej kontroli społeczeństwa nie jest w stanie sprawować realnej władzy. Ma to być, obok roli depopulacyjnej, jeszcze jedną funkcją szczepionek. (przyp. tłumacza)


[Źródło]
Tłumaczenie na język polski: L.B.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Medycyna, Szczepionki, Zdrowie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.