Dobrze zaplanowana epidemia

Dowody wskazują, że Operacja koronawirusa rozpoczęła się na długo przed „blokadami” i kampaniami strachu.

Weźmy na przykład pod uwagę, że chociaż WHO ogłosiła stan zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym (PHEIC) w dniu 30 stycznia 2020 r. (1), wprowadzono ustawę CARE o pomocy koronawirusowej (CARE), znaną również jako HR 748 rok wcześniej, 24 stycznia 2019 r., w czasie, gdy większość nawet nie słyszała o koronawirusie.

Według deskryptora projekt ustawy „reaguje na wybuch COVID-19 (tj. Chorobę koronawirusa 2019) i jego wpływ na gospodarkę, zdrowie publiczne, stan i samorządy, osoby prywatne i przedsiębiorstwa”. (2) Prezydent Trump będzie później odnosił się do CARE Act (dofinansowanie do 6,2 bln dolarów) jako „największy pojedynczy pakiet pomocy gospodarczej w historii Ameryki” (3).

Wszystko to jest znaczące, ponieważ jest sprzeczne z koncepcją, że wirus lub inne strony spowodowały awarię, ponieważ zwiększa prawdopodobieństwo, że awaria została stworzona z intencją. Wirus jest kozłem ofiarnym lub fałszywą flagą dla wcześniej zaplanowanych ratunków gospodarczych, bezrobocia, kryzysów fiskalnych i społecznych, przepisów nadzwyczajnych, autorytaryzmu, programów szczepień i narzuconej „czwartej rewolucji przemysłowej”.

Ale jest coś więcej. W dniu 20 listopada 2018 r. Fundacja Billa i Melindy Gatesów, za pośrednictwem Instytutu Pirbrighta, w której są „głównymi zainteresowanymi stronami”, uzyskała patent na sam Coronavirus (4). Dlatego „posiadają” „problem”. Mają także udziały finansowe w postrzeganych „rozwiązaniach”, które obejmują szczepionki.

Weź również pod uwagę, jak zauważa Mike Champine, że administracja Trumpa przeprowadziła te „ćwiczenia pandemiczne” w 2019 r .:

  1. Karmazynowa zaraza przez amerykański Departament Zdrowia i Opieki Społecznej administracji Trumpa (styczeń-sierpień 2019).
  2. Urban Outbreak, przez US Naval War College i Johns Hopkins (wrzesień 2019). Zaraz po tym utworzona przez rząd USA grupa zadaniowa ds. Szczepionek przeciw grypie.
  3. Wydarzenie 201, autorstwa Johnsa Hopkinsa, Światowego Forum Ekonomicznego i Fundacji Gatesa (październik 2019 r.).

Ponieważ rzecznicy rządowi wzywają teraz do „drugiej fali” w „pandemii”, możemy spodziewać się więcej cyfrowej edukacji i opieki zdrowotnej, więcej autorytaryzmu, więcej ubóstwa, wyższych wskaźników „nadmiernej śmierci” i coraz bardziej spustoszonej sfery publicznej.


Więcej na ten temat: Oświadczenia naukowe COVID-19 są sprzeczne z polityką blokowania rządu. Nie wyraziliśmy na to zgody.


Autor: Mark Taliano jest pracownikiem badawczym Centrum Badań nad Globalizacją (CRG) i autorem Voices from Syria, Global Research Publishers, 2017. Odwiedź stronę autora pod adresem https://www.marktaliano.net, gdzie ten artykuł został pierwotnie opublikowany .


[Źródło]
[Tłumaczenie mechaniczne z pomocą Google Translate]

Ten wpis został opublikowany w kategorii COVID-19, Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.