Z ostatniej chwili …

PILNA WIADOMOŚĆ – oczekujcie jej wkrótce w Polsce.

Wróciłem właśnie z jednego z sąsiednich miast. W domu nie słucham ani radia, ani telewizji, więc nadrabiam w samochodzie. No i jest nowość ! RAPID TEST (czyli szybki test) na Covida. Ponoć Amerykanie wynaleźli i wyprodukowali, a Kanada kupuje. Nasz rząd wydaje miliardy dolarów z pieniędzy podatników na miliony zestawów tego nowego „cuda”. Ciekawe kto na tym zarabia ? Cudo ma dawać wynik „od ręki”, w ciągu 2 do 4 minut.

I taka wiadomość po kilkutygodniowym bombardowaniu przez nas w mediach niezależnych i społecznościowych o tym jak nierzetelne i niewiarygodne były dotychczasowe testy RT-PCR. Widocznie za dużo ludzi, (w tym sporo pracowników służby zdrowia) przestało w nie wierzyć, więc wymyślili nam nową bajkę (muszę dodać: „moim zdaniem”, żeby mnie nie odwiedzili krótko ostrzyżeni panowie w szarych garniturach).

Każdy logicznie myślący człowiek zapyta – jak możemy wierzyć w rzetelność tych nowych, naprędce „wynalezionych” testów, kiedy stara, stosowana od lat technologia PCR była kompletnie zawodna? Ale radio już pełne entuzjastycznych pań i panów, którzy „nie mogą się doczekać” tego testu. Zaś reporterzy w kółko powtarzają: „Z tym nowym testem wszystkie problemy się skończą”. I wystarczy splunąć – ponoć będzie łapać Covida w ślinie. Chyba te skrypty piszą w Hollywood.

Moje pytanie: – po co wydawać miliardy na testy, skoro istnieje tanie i skuteczne lekarstwo – hydroxychlorochina z cynkiem i witaminą C? Oczywiście, wmawia się nam, że to nieprawda, ale przecież wmawia się nam również, że „pandemia” jest prawdą.

Tak ten system działa – mają nas za durni i głupków. I dlatego ja myślę, że sami są głupi, jeśli myślą, że my jesteśmy głupi. Po kłamstwach nt. „pandemii”, poprzednich testów i masek, kto uwierzy w tą nową rewelację ? – („moim zdaniem” :-), oczywiście)

Ten wpis został opublikowany w kategorii COVID-19, Testy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.