„Szczepionkę należy najpierw przetestować na politykach. Jeśli przeżyją, szczepionka jest bezpieczna. Jeśli nie przeżyją, kraj będzie bezpieczny ”.

By Peter Koenig
Global Research, October 01, 2020

Polska autorka Monika Wiśniewska sugeruje, że „Szczepionkę należy najpierw przetestować na politykach. Jeśli przeżyją, szczepionka jest bezpieczna. Jeśli nie, to kraj jest bezpieczny ”.

Brzmi jak żart, ale nim nie jest. To śmiertelnie poważne. Do tej bardzo rozsądnej propozycji można dodać, że jako pierwszy zaszczepiony swoją własną szczepionką Moderna zmieniającą ludzki genom powinien bezwzględnie zostać zaszczepiony car szczepionek, Bill Gates. Ale bez specjalnych fabrykacji dla pana Gatesa. Losowo wybrana szeregowa szczepionka. Seans kontrolowany przez niezależnych wirusologów, immunologów i biologów specjalizujących się w DNA.

Jeśli pan Gates „przeżyje” bez niszczących skutków ubocznych, jakie np.miały miejsce w przypadku pierwszych 45 zdrowych ochotników testowania jego szczepionki (wszyscy musieli być hospitalizowani z poważnym uszczerbkiem na zdrowiu), może rozpocząć testowanie jej na większej populacji (obecnie planowane sa testy na 4000 zdrowych ochotnikach) – i tylko wtedy specjalna szczepionka modyfikująca DNA powinna stać się przedmiotem obiektywnej kampanii informacyjnej, mówiącej ogółowi populacji, a zwłaszcza tym, którzy są potencjalnie zainteresowani zmianą swojego DNA na zawsze, co szczepienie za pomocą preparatu Moderny oznacza i czego się po nim spodziewać.

Dopiero wtedy taka szczepionka powinna stać się dostępna dla tych, którzy dobrowolnie chcą zmienić swój genom, mając pełną świadomość, że skutków, które mogą z tego wyniknąć, NIE DA SIĘ skorygować lub odwrócić, a nieprzewidziane zmiany DNA mogą zostać przekazane następnym i następnym pokoleniom.

Poza tym, wśród ludzi na całym świecie panuje duży sceptycyzm wobec jakiejkolwiek szczepionki przeciwko Covid-19. Z kilku powodów. Po pierwsze dlatego, że szczepionka naprawdę nie jest potrzebna. Istnieją inne dobrze znane leki, które mogą leczyć i okazały się skuteczne w leczeniu nowego koronawirusa, zwłaszcza hydroksychlorochina (znana od co najmniej 60 lat i stosowana z powodzeniem w walce z malarią, a ostatnio była równie skutecznie stosowana przeciwko Covid-19) oraz chloryn sodu (NaCIO), które najlepiej podawać zgodnie z formułą nadzorowaną przez lekarza. Są też inne, takie jak kubański lek Interferon beta-1a. Chiny stosowały hydroksychlorochinę i interferon beta-1a oraz ich kombinacje, a także inne leki nie będące szczepionkami, aby skutecznie i szybko zwalczać i kontrolować SARS-2-NoV (Covid-19).

Jednak oba te bardzo skuteczne leki, hydroksychlorochina i NaCIO, zostały zakazane w USA i większości krajów UE – zabronione pod groźbą karania lekarzy, którzy je stosują – na rzecz nieznanych jeszcze szczepionek – szczepionek, które mają inwestorom i Big Pharmie przynieść multi bilionowe zyski. Wyobraź sobie, jakim światem się staliśmy! Nic dziwnego, że ludzie stają się podejrzliwi.

Według sondażu Axios-Ipsos, opublikowanego przez RT w dniu 29 września 2020 r., z udziałem ponad 1000 dorosłych Amerykanów uczestniczących w badaniu, prawie 50% respondentów stwierdziło, że NIE przyjęliby żadnej szczepionki – żadnej szczepionki kovidowej – nawet jeśliby im za to płacono 100 dolarów USA; 44% stwierdziło, że zaakceptowałoby szczepionkę, gdyby zaoferowano im zachętę w wysokości 100 USD. Przyczyną jest nieufność do polityków i do konkretnych osób, które promują szczepienia „über alles” – i mają w tym finansowy interes.

Innym powodem jest szybkość, z jaką CDC, a zwłaszcza dr Fauci z NIAID / NIH – współ-car szczepień – chcą wepchnąć szczepionkę ludziom. Jeszcze innym powodem powszechnego braku zaufania jest fakt, że CDC i NIAID / NIH mają własne interesy w szczepionkach, ponieważ są właścicielami setek patentów i zarabiają miliony na szczepionkach. Covid posłużył do upolitycznienia szczepień oraz do wygenerowania ogromnego wzrostu zysków dla farmaceutyków i ich udziałowców, a także do zapewnienia im ciągłości tej „bonanzy” na nadchodzące dziesięciolecia, ponieważ wirusy koronowe nie znikają – podobnie jak wirusy grypy (także rodzaj wirusa koronowego) – i szczepienia trzeba będzie powtarzać co roku.

Taki jest stan rzeczy w Stanach Zjednoczonych. O ile mi wiadomo, w Europie nie opublikowano jeszcze takich pytań, ale sceptycyzm wobec szczepionek przeciwko Covid jest co najmniej tak wysoki w Europie, jak w Stanach Zjednoczonych, jeśli nie wyższy. Większość osób przeciwstawiających się szczepieniu przeciwko wirusowi COVID twierdzi, że odmawiałoby szczepienia do końca lub, gdyby naprawdę nie było wyjścia, woleliby zostać zaszczepieni rosyjską, chińską lub kubańską szczepionką przeciwko wirusowi COVID, niż szczepionką z Zachodu. Takim poziomem zaufania cieszą się skorumpowani zachodni politycy.

Monika Wiśniewska proponuje, aby najpierw zaszczepić polityków, a potem, w zależności od wyników, pozostałych ludzi. To może być eleganckim wyjściem – jednak tylko pod warunkiem, że politycy dostaną w ramię dokładnie taką samą szczepionkę jak ogół społeczeństwa – i że szczepionki nie zawierają nanoczipów ani podobnej technologii digital. Ponieważ poziom zaufania do zachodnich polityków jest najniższy od niepamiętnych czasów, musiałoby to być niezależnie monitorowane przez powszechnie szanownych naukowców spoza głównego nurtu.


Peter Koenig jest ekonomistą i analitykiem geopolitycznym. Jest także specjalistą ds. Zasobów wodnych i środowiska. Przez ponad 30 lat pracował w Banku Światowym i Światowej Organizacji Zdrowia na całym świecie w dziedzinie środowiska i wody. Wykłada na uniwersytetach w USA, Europie i Ameryce Południowej. Regularnie pisze dla czasopism internetowych, takich jak Global Research; ICH; New Eastern Outlook (NEO) i nie tylko. Jest autorem Implosion – ekonomicznego thrillera o wojnie, niszczeniu środowiska i chciwości korporacyjnej – fikcji opartej na faktach i 30-letnim doświadczeniu Banku Światowego na całym świecie. Jest także współautorem książki The World Order and Revolution! – Eseje Ruchu Oporu. Jest pracownikiem naukowym Centrum Badań nad Globalizacją.

Ten wpis został opublikowany w kategorii COVID-19, Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.