Pandemia COVID-19: prawdziwe niebezpieczeństwo to „Agenda ID2020”

Co to jest Agenda ID2020? Jest sojuszem partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i społeczeństwa obywatelskiego. Jest to program identyfikacji elektronicznej, który wykorzystuje szczepienia jako platformę tożsamości cyfrowej.

* * *
Zdjęcie powyżej: Tedros Adhanom Ghebreyesus; ur. 3 marca 1965 w Asmarze) – etiopski polityk, biolog i immunolog, od 2017 dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia, w latach 2012–2016 minister spraw zagranicznych Etiopii, latach 2005–2012 minister zdrowia Etiopii.

(Poniższy artykuł Petera Koeniga został proroczo napisany 12 marca 2020 r.)

Peter Koenig
Global Research, October 08, 2020
Global Research 12 March 2020
(Tłum.: L.B.)

Wydaje się, że im więcej pisze się o przyczynach koronawirusa – tym bardziej merytoryczne analizy są przyćmiewane przez płytką propagandę i siejący strach szum. Pytania dotyczące prawdy i argumenty dotyczące pochodzenia tego wirusa, jak mógł się on rozprzestrzenić i jak z nim walczyć, giną w hałasie bezmyślnego chaosu. Ale czy nie tego chcą „potężne elity finansowe” stojące za tą zamierzoną pandemią – chaos, panika, beznadziejność prowadząca do bezbronności człowieka? – Wtedy ludzie stają się łatwym łupem manipulacji.


Dziś WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) ogłosiła koronawirusa COVID-19 „pandemią” – kiedy wokoło nie ma najmniejszego śladu pandemii. Pandemia może być stanem, w którym śmiertelność z powodu zakażenia sięga ponad 12%. W Europie śmiertelność wynosi około 0,4% lub mniej. Z wyjątkiem Włoch, które są przypadkiem szczególnym, gdzie szczyt śmiertelności wynosił 6% (dalsza analiza – patrz poniżej).

Śmiertelność w Chinach osiągnęła najwyższy poziom (około 3%) zaledwie kilka tygodni temu, ale wróciła do 0,7% – i gwałtownie spada. Chiny w pełni kontrolują pandemię dzięki pomocy lekarstw, o których się u nas nie mówi. Opracowany 39 lat temu przez Kubę lek zwany „Interferon Alpha 2B (IFNrec)”, jest bardzo skuteczny w zwalczaniu wirusów i innych chorób, ale nie jest znany i nie jest używany w większości państw, ponieważ Stany Zjednoczone, na mocy nielegalnego embarga Kuby, nie zezwalają aby kubańskie leki były sprzedawane na rynku międzynarodowym.

WHO otrzymała najprawdopodobniej rozkaz „z góry”, od ludzi, którzy także kontrolują Trumpa oraz „liderów” (sic!) Unii Europejskiej i jej krajów członkowskich, czyli od tzw. „elit” które chcą siłą kontrolować świat przy pomocy Nowego Porządku Świata i jednego rządu światowego.

Przygotowania do tego projektu trwały od lat. Ostateczna decyzja o rozpoczęciu jego wdrażania TERAZ została podjęta w styczniu 2020 roku na Światowym Forum Ekonomicznym (WEF) w Davos – oczywiście za zamkniętymi drzwiami. Fundacja Gatesów, GAVI (stowarzyszenie koncernów farmaceutycznych promujących szczepienia), oraz bankerzy – (Rockefellerowie, Rotszyldzi i in.,) – wszyscy oni stoją za decyzją wdrożenia Agendy ID2020 – (patrz poniżej).

Po oficjalnym ogłoszeniu pandemii, kolejnym krokiem może być – również na podstawie rekomendacji WHO lub indywidualnych krajów – obowiązkowe „wyszczepienie” populacji pod nadzorem policji i / lub wojska. Ci, którzy odmówią, mogą zostać ukarani grzywną lub więzieniem – w dodatku do przymusowego zaszczepienia).

Jeśli rzeczywiście nastąpi przymusowe „wyszczepienie”, kolejna bonanza dla Big Pharmy, ludzie nie będą wiedzieć, jaki rodzaj koktajlu został dodany do szczepionki, może powolny zabójca, który zadziała dopiero za kilka lat – lub choroba, która uderzy dopiero w następnym pokoleniu – albo środek osłabiający mózg, albo gen powodujący bezpłodność kobiet…. wszystko jest możliwe – zawsze w celu pełnej kontroli populacji i redukcji populacji. Za kilka lat nie będzie wiadomo skąd te choroby choroby się zwięly. Taki jest poziom technologii, którą osiągnęły nasze laboratoria związane z wojną biologiczną (Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Izrael, Kanada, Australia…).

Inna hipoteza, w tym momencie tylko hipoteza, ale realistyczna, jest taka, że ​​wraz ze szczepieniem – jeśli nie tym, to następnym, może zostać wstrzyknięty nanoczip, bez wiedzy i zgody szczepionych osób. Taki chip może być zdalnie „ładowany” wszystkimi Twoimi danymi osobowymi, w tym kontami bankowymi z cyfrowymi pieniędzmi. Tak, cyfrowe pieniądze – właśnie do tego „oni” dążą – więc naprawdę nie masz już kontroli nad swoim zdrowiem i innymi osobistymi danymi, ale także nad swoimi zarobkami i wydatkami. Twoje pieniądze mogą zostać zablokowane lub odebrane – jako „sankcja” za niewłaściwe zachowanie, za działanie opozycyjne, itp. Możesz zostać zwykłym niewolnikiem rządzących elit. Dla porównania, feudalizm będzie wyglądać jak spacer po parku.

[Stracisz nie tylko wolność, stracisz również prywatność. Wszystkie Twoje transakcje, Twoja elektroniczna koresponencja, wypowiedziane przez Ciebie słowa i opinie, Twoja aktywność w pracy i w czasie prywatnym, w tym w domu, a nawet Twoje położenie i przemieszczanie się w terenie, będą, dzięki technologii 5G, inwigilowane, rejestrowane i kontrolowane na bieżąco. Być może, w przyszłości, również Twoje myśli i emocje – to tylko kwestia czasu potrzebnego na wynalezienie i wdrożenie takich technologii. – przyp. tłum.]

Nie bez powodu dr Tedros, DG WHO, powiedział kilka dni temu, że musimy przejść do stosowania pieniądza cyfrowego, „ponieważ papierowe pieniądze i monety mogą przenosić choroby, zwłaszcza choroby endemiczne, takie jak koronawirus”. Prorok rzeczy, które nadejdą? – Czy rzeczy, które już istnieją? – W wielu krajach skandynawskich gotówka jest w dużej mierze zakazana, nawet za batonik czekolady trzeba płacić elektronicznie.

Zmierzamy do totalitarnego świata. Jest to częścią Agendy ID2020. Te kroki, wprowadzane w życie dziś, były przygotowywane od dawna, w tym przez symulację komputerową koronawirusa w szpitalu Johns Hopkins w Baltimore 18 października 2019 r., sponsorowaną przez WEF oraz Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Bill Gates, jeden z głównych zwolenników szczepień dla wszystkich, zwłaszcza w Afryce, jest również wielkim orędownikiem redukcji populacji. Zmniejszenie populacji jest jednym z celów elity WEF, Rockefellerów, Rotszyldów, Morgenów – i innych. Oficjalnie deklarowany cel: mniej ludzi może żyć dłużej i lepiej przy zredukowanym i ograniczonym dostępie do zasobów, które Matka Ziemia hojnie oferuje. [Tym samym, więcej zostanie dla „elit”. – przyp. tłum.]

Było to otwarcie propagowane już w latach 60. i 70. przez Henry Kissingera, ministra spraw zagranicznych w administracji prezydenta Nixona, współinżyniera wojny w Wietnamie i głównego odpowiedzialnego za pół-tajne bombardowanie Kambodży i ludobójstwo milionów nieuzbrojonych kambodżańskich cywile. Kissinger popełnił zbrodnie wojenne, w tym zaplanowany przez CIA-Kissingera zamach stanu z 11 września 1973 r. w Chile, gdzie zabito demokratycznie wybranego Salvadora Allende i zainstalowano wojskowego dyktatora Pinocheta. Dziś Kissinger występuje na arenie politycznej tak, jakby był rzecznikiem Rockefellera i grupy „Bilderberger”.

Dwa tygodnie po symulacji komputerowej w szpitalu Johns Hopkins w Baltimore w stanie Maryland, która wykazała 65 milionów zgonów (!), wirus COVID-19 pojawił się po raz pierwszy w Wuhan. Obecnie jest prawie pewne, że wirus został sprowadzony do Wuhan z zewnątrz, najprawdopodobniej z wojskowego laboratorium broni biologicznej w USA. Zobacz także to i to.

* * *

Czym jest Agenda ID2020? Jest sojuszem partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i społeczeństwa obywatelskiego. Jest to program identyfikacji elektronicznej, który wykorzystuje szczepienia jako platformę tożsamości cyfrowej. Program wykorzystuje istniejące operacje rejestracji urodzeń i szczepień, aby zapewnić noworodkom przenośną i trwałą tożsamość cyfrową powiązaną biometrycznie. GAVI, Global Alliance for Vaccines and Immunization (Globalny Sojusz na Rzecz Szczepionek), określa się na swojej stronie internetowej jako globalne partnerstwo organizacji sektora publicznego i prywatnego, zajmujące się „szczepieniami dla wszystkich”. GAVI jest wspierany przez WHO i nie trzeba dodawać, że ich głównymi partnerami i sponsorami jest przemysł farmaceutyczny.

Partnerzy w Agendzie ID2020, we wrześniu 2019 r. w Nowym Jorku, podczas szczytu zatytułowanego „Rising to the Good ID Challenge” („Gotowości do rozwiązania problemu identyfikacji”), zdecydowali się wdrożyć swój program w 2020 r., co zostało potwierdzone przez WEF (ŚOZ) w styczniu 2020 r. w Davos. Ich program tożsamości cyfrowej zostanie przetestowany przez rząd Bangladeszu. GAVI (sojusz szczepionkowy), oraz „partnerzy ze środowiska akademickiego i pomocy humanitarnej” (jak to nazywają), są częścią tej grupy pionierów.

Czy to tylko zbieg okoliczności, że początek wdrożenia Agendy ID2020 zbiega się w czasie z ogłoszeniem przez WHO globalnej pandemii? – Czy też pandemia jest potrzebna, aby „wdrożyć” wiele niszczycielskich programów ID2020?

Oto, co Anir Chowdhury, doradca polityczny programu rządowego Bangladeszu, ma do powiedzenia:

„Wdrażamy przyszłościowy system tożsamości cyfrowej, który daje jednostkom kontrolę nad ich własnymi danymi osobowymi (?) – [podkreślenie tłum.], jednocześnie wciąż rozwijając istniejące systemy i programy. Rząd Bangladeszu zdaje sobie sprawę, że projekt systemu tożsamości cyfrowej przyniesie daleko idące konsekwencje w kwestii dostępu obywateli do usług i środków utrzymania, dlatego z chęcią bierzemy udział w tym pionierskim programie”.

Łał! Czy pan Anir Chowdhury wie, w co się pakuje?

Ale wróćmy do pandemii i paniki. Europejska siedziba ONZ w Genewie, łącznie z siedzibą WHO, została praktycznie zamknięta. Jak w przypadku blokady, która rozpoczęła się w Wenecji, a kilka dni temu rozszerzyła się na północne Włochy – i teraz obejmuje całe Włochy. Podobna blokada może wkrótce zostać wprowadzona również przez Francję i inne europejskie państwa – wasale imperium anglo-syjonistycznego.

W obiegu są liczne memoranda różnych agencji ONZ w Genewie – o podobnej treści wywołującej panikę. Ich głównym przesłaniem jest – odwołać wszystkie podróże misyjne, wszystkie wydarzenia w Genewie, wizyty w Palais des Nations, katedrze genewskiej, w innych zabytkach i muzeach. Według najnowszych dyrektyw, wiele agencji instruuje swoich pracowników, aby pracowali z domu, aby ludzie nie ryzykowali zakażenia przez korzystanie ze środków transportu publicznego.

Ta atmosfera paniki i strachu – przewyższa wszelkie poczucie rzeczywistości, podczas gdy prawda nie ma znaczenia. Zastraszeni ludzie nie są w stanie myśleć o przyczynach i o tym, co może się za tym kryć. Nikt już nie wierzy, kiedy mówisz o Wydarzeniu 201, o symulacji pandemii koronawirusa, o ćwiczenniach wojsk biologicznych w prowincji Wuhan, które zakończyły się 7 sierpnia, o laboratorium broni biologicznej w Fort Detrick w stanie Maryland…. to, co w pewnym momencie mogło wielu ludziom otworzyć oczy, to dziś „czysta teoria spiskowa”. Siła propagandy. Potęga destabilizująca kraje i ludzi, niszcząca gospodarki narodowe, stwarzająca trudności dla ludzi, którzy mogą stracić pracę, zazwyczaj dla tych, których najmniej na to stać.

Ponadto, w tym czasie coraz ważniejsze staje się przypominanie ludziom, że wybuch epidemii w Chinach był wymierzony w chiński genom. Czy wirus później uległ mutacji, przekraczając „granice” chińskiego DNA? Kiedy to się stało, jeśli tak było? Ponieważ na początku było jasne, że nawet ofiary zakażone w innych częściach świata były w 99,9% chińskiego pochodzenia.

To, co wydarzyło się później, gdy wirus rozprzestrzenił się na Włochy i Iran, jest inną kwestią i otwiera drogę do szeregu spekulacji.

(i) Różne szczepy wirusa krążyły w kolejności – aby zdestabilizować kraje na całym świecie oraz zmylić ludność i media, tak aby nikt z głównego nurtu nie mógł dojść do wniosku, że pierwszy szczep był skierowaną na Chiny w wojną biologiczną.

(ii) Istnieją podejrzenia, że w Iranie wirus był laboratoryjnie wzmocnioną formą wirusa MERS (Middle East Respiratory Syndrome) – (Bliskowschodni Zespół Niewydolności Oddechowej). Skierowany na genom arabski MERS najpierw wybuchł w Arabii Saudyjskiej w 2012 r. [test?] W Iranie został w jakiś sposób wprowadzony w kręgach rządowych (przez aerozol?) – w celu „zmiany reżimu” (rzekomo spowodowanej pandemią COVID-19). To myślenie życzeniowe Waszyngtonu [i Izraela – przyp. tłum.] od co najmniej 30 lat.

(iii) We Włoszech – dlaczego Włochy? – Może dlatego, że Waszyngton / Bruksela chciały mocno uderzyć Włochy za to, że były oficjalnie pierwszym krajem, który podpisał porozumienie Pasa i Szlaku (BRI) z Chinami (dot. Nowego Szlaku Jedwabnego). Właściwie pierwszym była Grecja, ale nikt nie mógł przewiedzieć, że Chiny przyjdą na ratunek Grecji, zniszczonej przez jej „braci” z UE, głównie Niemcy i Francję.

(iv) Szum na temat wysokiego wskaźnika śmiertelności w wyniku zakażenia we Włoszech, w momencie pisania tego tekstu: 10 149 zakażeń w porównaniu z 631 zgonami = wskaźnik śmiertelności 6,2% (dla porównania Iran: 8042 zakażenia w porównaniu z 291 zgonami = 3,6% śmiertelności). Wskaźnik śmiertelności we Włoszech jest prawie dwukrotnie wyższy niż w Iranie i prawie dziesięciokrotnie wyższy niż przeciętna europejska. (Czy te rozbieżności są wynikiem błędów w ustaleniu wiarygodnych danych dotyczących „infekcji”, patrz poniżej nasze obserwacje dotyczące Włoch).

Czemu? – Czy Włochy są dotknięte paniką wirusową? Czy do Włoch wprowadzono znacznie silniejszą odmianę wirusa?

Zwykła grypa w Europie, w sezonie 2019/2020, jak dotąd zabiła około 16000 osób (w Stanach Zjednoczonych liczba ofiar śmiertelnych wynosi według CDC od 14000 do 32000, w zależności od tego, na którą stronę internetową CDC patrzysz).

Czy to możliwe, że wśród włoskich zgonów koronawirusów były również ofiary zwykłej grypy, ponieważ dotknięte nią ofiary to głównie osoby starsze z chorobami układu oddechowego? Ponadto objawy są bardzo podobne między koronawirusem a zwykłą grypą, a nikt nie kwestionuje i nie sprawdza narracji oficjalnych władz.

Może nie wszystkie szczepy koronawirusa pochodzą z tego samego laboratorium. Dziennikarz z Berlina pochodzenia ukraińskiego powiedział mi dziś rano, że na Ukrainie znajduje się około 5 amerykańskich laboratoriów zajmujących się bronią. Podobno regularnie testują nowe wirusy na populacji – ale kiedy w otoczeniu laboratoriów wybuchają dziwne choroby, nikt nie może o tym mówić. Coś podobnego – mówi – ma miejsce w Gruzji, gdzie jest jeszcze więcej laboratoriów broni biologicznej Pentagonu / CIA – i gdzie wybuchają również nowe i dziwne choroby.

Wszystko to sprawia, że ​​już złożony obraz „pandemii” staje się jeszcze bardziej skomplikowany. Najważniejsze jest to, że ta super ściema jest nastawiona na zysk, dążenie do natychmiastowego zysku, natychmiastowych korzyści z cierpienia ludzi. Ta panika ma stukrotne przebicie. Jest jednak prawdopodobne, że ci „królowie podziemi”, którzy udają, że rządzą „naziemnym światem”, się przeliczyli. W dzisiejszym zglobalizowanym świecie Zachód jest w dużej mierze uzależniony od chińskiego łańcucha dostaw, towarów konsumpcyjnych i towarów pośrednich – a przede wszystkim od chińskich leków i sprzętu medycznego. Co najmniej 80% leków lub składników leków, a także sprzętu medycznego pochodzi z Chin. Zależność Zachodu od chińskich antybiotyków jest jeszcze większa i wynosi około 90%. Potencjalny wpływ [wojny biologicznej z Chinami – przyp. tłum.] na zdrowie [zachodnich społeczeństw] jest druzgocący.

W szczytowym okresie epidemii COVID-19 chińskie produkcyjne wszystkiego została zatrzymana. W przypadku dostaw, które nadal były realizowane, statki handlowe były regularnie i kategorycznie zawracane z wielu portów na całym świecie. Tak więc Zachód sam sobie „strzelił w kolano”, tocząc de facto wojnę gospodarczą z Chinami. Jak długo to będzie trwało? – Nikt nie wie, choć gospodarka Chin, która skurczyła się o około połowę, szybko wzrosła do ponad 80% tego, co było przed tzw. pandemią. Jak długo potrwa nadrobienie zaległości [na Zachodzie? – przyp. tłum.]

Co się za tym kryje? – Totalne załamanie gospodarki ze sztucznie wywołaną paniką, do tego stopnia, że ​​ludzie będą krzyczeć „pomóżcie, dajcie nam szczepienia, wprowadźcie policję i wojsko dla naszego bezpieczeństwa”. Nawet jeśli publiczna rozpacz nie posunie się tak daleko, będzie dużo łatwiej dla władz UE i USA narzucić militarną fazę operacji i okupacji społeczeństwa w celu „ochrony zdrowia ludzi”. W rzeczywistości CDC (Centrum Kontroli Chorób w Atlancie) już opracowało surowe dyktatorskie dyrektywy dotyczące „zagrożenia zdrowia”.

Wraz z przymusowymi szczepieniami, kto wie, co będzie zawierał koktajl wstrzykniętych „mini chorób” i jakie mogą być ich długoterminowe skutki. Podobnie jak w przypadku GMO (genetycznie modyfikowanych organizmów / żywności), gdzie wszelkiego rodzaju zarazki i szkodliwe skłądniki mogą zostać wprowadzone bez naszej wiedzy i poza naszą kontrolą.

W rzeczywistości, możemy być dopiero na początku wdrażania ID2020 – które obejmuje przymusowe szczepienia, redukcję populacji i całkowitą cyfrową kontrolę wszystkich – na drodze do Nowego Porządku i globalnej hegemonii finansowej – Full Spectrum Dominance (Całkowitej Dominacji), jako PNAC ( Plan na nowe amerykańskie stulecie) lubi to nazywać.

Celem jest zniszczenie gospodarki Chin. Szybko rozwijającej się, gospodarki, która wkrótce wyprzedzi gospodarkę obecnego hegemona, USA. Pokrewnym powodem jest silna chińska waluta, juan, która może wkrótce wyprzeć dolara z pozycji głównej waluty rezerwowej świata.

Oba te wydarzenia oznaczałyby koniec dominacji Stanów Zjednoczonych na świecie. „Pandemia”, obecna w ponad 80 krajach [w marcu 2020 r. – przyp. tłum.], spowodowała załamanie giełd – spadek o co najmniej 20% w ciągu ostatnich kilku tygodni – (i dalej spada); Obawa przed konsekwencjami wymuszonego „pandemią” spowolnienia gospodarczego, jeśli nie recesji, spowodowała spadek cen benzyny w ciągu około dwóch tygodni prawie o połowę. Jednak bez ingerencji banku centralnego Chin, wartość juana w stosunku do dolara była raczej stabilna, na poziomie około 7 juanów za dolara. Oznacza to, że chińska gospodarka, pomimo COVIDA-19, nadal cieszy się dużym zaufaniem na całym świecie.

Rady dla Chin: – kupujcie wszystkie amerykańskie i europejskie akcje korporacyjne, jakie możecie, po obecnych najniższych cenach na giełdach, które załamały się o jedną piątą lub więcej; a także kupujcie dużo kontraktów terminowych na ropę. Kiedy ceny wzrosną, nie tylko zarobicie miliardy dolarów, ale także pozyskacie znaczącą i przynoszącą wpływy większość ilości akcji największych korporacji w USA i w Europie – i uzyskacie możliwość decydowania o ich przyszłych przedsięwzięciach.

Jednak jest nadzieja. Jeden mały, srebrny promyk oscylujący na horyzoncie pełnym ciemnych chmur. W cudowny sposób może on przebudzić świadomość mas, które położą tym [kryminalnym] planom kres. Chociaż wydaje się, że jesteśmy daleko od takiego cudu, gdzieś w ukrytym zakątku naszych mózgów, u każdego z nas pozostała iskra świadomości. Mamy więc duchową zdolność do porzucenia katastrofalnej ścieżki zachodniego neoliberalnego kapitalizmu. Mamy szansę oparcia naszej egzystencji na solidarności, współczuciu i miłości do siebie nawzajem i do całego społeczeństwa. To może być jedyny sposób na przełamanie obecnego impasu i zagładę zachodniej egocentrycznej chciwości.


O autorze:  Peter Koenig jest ekonomistą i analitykiem geopolitycznym. Jest także specjalistą ds. Zasobów wodnych i środowiska. Przez ponad 30 lat pracował w Banku Światowym i Światowej Organizacji Zdrowia na całym świecie w dziedzinie środowiska i wody. Wykłada na uniwersytetach w USA, Europie i Ameryce Południowej. Regularnie pisze dla czasopism internetowych, takich jak Global Research; ICH; New Eastern Outlook (NEO) i nie tylko. Jest autorem Implosion – ekonomicznego thrillera o wojnie, niszczeniu środowiska i chciwości korporacyjnej – fikcji opartej na faktach i 30-letnim doświadczeniu Banku Światowego na całym świecie. Jest także współautorem książki The World Order and Revolution! – Eseje Ruchu Oporu. Jest pracownikiem naukowym Centrum Badań nad Globalizacją.

Ten wpis został opublikowany w kategorii COVID-19, Depopulacja, Korupcja, Medycyna, NWO, Polityka, Zdrowie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.